Rugby-Farrell giria „nuostabią“ Airijos gynybą

Airijos treneris Andy Farrellas gyrė savo komandos gynybą kaip geriausią jų žaidimo dalį šeštadienį „iš šalies mylios“ po to, kai Velsas beveik nepraleido įvarčių per „Six Nations“ pirmąją pergalę 29:7. Airija jau buvo užsitikrinusi papildomą tašką, kai 75-ąją minutę įleido Taine’ą Bashamą paguodos bandymui. Iki tol traumos patyrę valdantys čempionai nepriartėjo prie Airijos linijos.

“Tai buvo pati maloniausia mūsų pasirodymo dalis. Mūsų gynyba buvo nuostabi ir tuo mes tikrai didžiuojamės. Geriausia mūsų žaidimo dalis per šalies mylią yra mūsų gynyba”, – spaudos konferencijoje sakė Farrellas. „Esame tikrai patenkinti tam tikrais mūsų žaidimo aspektais, bet, kaip ir visose pirmosiose rungtynėse, bus ką padirbėti.

Farrellas taip pat atkreipė dėmesį į Airijos drausmę ir teigė, kad ji neapsiribojo tik šešių baudų skyrimu Velso 14-ai ir apėmė „puikų“ jo pusės sprendimų priėmimą, ypač sudėtingomis ir niūriomis sąlygomis. Velso treneris Wayne’as Pivacas ir kapitonas Danas Biggaras, pralaimėję mūšį priešakyje taip pat visapusiškai, kaip ir suskaičiavę baudų skaičių, pareiškė, kad prieš kitos savaitės vizitą į Škotiją privalo pagerinti savo drausmę ir fizinį pajėgumą.

“Šiandien esame geresni už tai ir žinome, kad esame geresni už tai. Nėra daug ką taisyti”, – sakė Biggaras. „Galų gale Airija laimėjo per daug fizinių susidūrimų“.

(Šios istorijos neredagavo „Devdiscourse“ darbuotojai ir ji automatiškai sugeneruota iš sindikuoto sklaidos kanalo.)

.

Leave a Comment