Rules of Survival 2.0, „NetEase Games“ atnaujintas kelių žaidėjų žaidimas tuo pačiu pavadinimu, dabar išleistas „iOS“ ir „Android“

NetEase Games oficialiai išleido Rules of Survival 2.0, populiaraus kelių žaidėjų šaudymo žaidimo tęsinį. Žaidimą, sukurtą OG Rules of Survival aktorių, dabar galima atsisiųsti tiek į iOS, tiek į Android įrenginius, todėl žaidėjai gali vėl pasinerti į populiarų pavadinimą su atnaujinta vaizdine medžiaga ir optimizuotu turiniu.

Rules of Survival 2.0 siūlo įvairesnę žaidėjų kovos patirtį, taip pat daugybę naujų žemėlapių ir kovos reikmenų. Žaidėjai galės laisvai modifikuoti savo ginklus, kad kiekvieną mūšio patirtį pritaikytų skirtingiems žaidimo stiliams, taip pat pritaikoma įranga ir tikroviškesnis žaidimas.

Ieškokite vertingų išteklių mūšio lauke ir ieškokite atsargų, kad išgyventumėte. Žaidėjai gali panaudoti sukauptą grobį, kad sukurtų išskirtinę pastogę arba prekiauti ištekliais su kitais išgyvenusiais. Sezoninė žaidimo sistema taip pat užtikrina, kad kiekvienas žaidimas būtų įvairus, o žaidimo ir uždirbimo modelis leidžia žaidėjams atlikti žaidimo mainus ir laimėti kuponus, kuriuos galima išpirkti į pinigus.


Tuo tarpu „Survivors Return Event“ vyks nuo sausio 19 d. iki vasario 9 d., kad paskatintų veteranus vėl pasinerti į žaidimą ir pelnyti išskirtinių apdovanojimų. Nauji žaidėjai, pakviesti į žaidimą, taip pat gali gauti ribotas premijas.

Jei trokštate dalyvauti visose šventėse, galite atsisiųsti „Rles of Survival 2.0“ iš „iOS App Store“ arba „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams. Tai nemokamas žaidimas su pirkiniais programoje. Taip pat galite prisijungti prie sekėjų bendruomenės oficialiame „Facebook“ puslapyje, kad gautumėte naujausią informaciją, arba apsilankykite oficialioje svetainėje, kad gautumėte daugiau informacijos.

Ar ieškote daugiau šaulių savo mobiliajame įrenginyje? Kodėl nepasidomėjus mūsų 25 geriausių šaudymo žaidimų, skirtų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, sąraše?

Leave a Comment