„Samsung“ savo naujausioje „Galaxy S22“ rinkodaros kampanijoje išlaisvina keletą virtualių tigrų

Nes kameros kaip tigrai, spėju?


galaxy_unpacked_2022_3D_OOH_news_body_NY

Kadangi yra tiek daug informacijos nutekėjimo, šiuo metu žinome beveik viską, ką reikia žinoti apie „Samsung Galaxy S22“ seriją. Greitai artėjame prie oficialaus pristatymo, o renginys Unpacked numatytas vasario 9 d. „Samsung“ rinkodaros komanda sunkiai dirba prieš renginį, pradėdama naują kampaniją „Tigras mieste“, siekdama pagirti telefonų vaizdo gavimo prasto apšvietimo sąlygomis galimybes.

Bendrovė pristatė 3D reklaminius skydus Niujorke, Londone, Dubajuje, Kvala Lumpūre ir Seule, prikeldama „riaumojantį“ virtualų tigrą. Savo pranešime „Samsung“ teigia, kad 3D tigras skirtas parodyti patobulinimus, kuriuos būsimi išmanieji telefonai pasiūlys esant prastam apšvietimui. Kampanija vyksta aplink Naujuosius Mėnulio metus, nes tai yra Tigro metai Kinijoje, Japonijoje, Korėjoje ir keliose kitose Pietryčių Azijos šalyse. Skelbimuose „Samsung“ palygina tigrą ir „Galaxy S22“ „galingą naktinį matymą ir ryškias spalvas“.

Atsitiktinai šių metų pradžioje paskelbtoje ataskaitoje teigiama, kad „Samsung“ nori kovoti su „Apple“ kaip „tigras“, naudojant šį žodį kaip akronimą, apibūdinantį savo 2022 m. strategiją. Bendrovė siekia tapti prekės ženklu numeris vienas visose savo produktų kategorijose, tobulėti. savo rinkos dalį pavyzdiniame segmente, sumažinti atsilikimą nuo „Apple“, toliau plėstis su tokiais produktais kaip belaidės ausinės ir pasiekti rekordinius pardavimų metus.

Naujausi nutekėjimai rodo, kad „Galaxy S22 Ultra“ turės panašią fotoaparato sąranką kaip ir jo pirmtakas. Tačiau „Samsung“ galėtų naudoti „Exynos 2200“ ir „Snapdragon 8 Gen 1“ lustų IPT ir AI / ML patobulinimus, kad pasiūlytų puikias nuotraukų ir vaizdo įrašymo galimybes esant prastam apšvietimui. Nepaisant didžiulės reklamos kampanijos, klientai gali šiek tiek palaukti, kol paims telefoną. Nors gandai, kad „S22 Ultra“ bus parduodamas netrukus po renginio „Unpacked“, S22 arba S22 + pirkėjai turės palaukti iki kovo mėnesio.


„Google“ turi sprendimą, kaip išspręsti problemas, susijusias su išplėstiniu žemėlapių vietos bendrinimu

Paieškos milžinas teigia, kad jis vis dar tiria klaidą

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment