„Scarlet Nexus“ gauna naują DLC ir nemokamą turinio atnaujinimą

|

Bandai Namco išleido keletą naujų priedų Scarlet Nexus, nes žaidėjai dabar gali gauti nemokamą atnaujinimą ir naują DLC paketą. Visų pirma, nemokamas naujinimas (oficialiai žinomas kaip 1.07) prideda naujų elementų, tokių kaip nuotraukos režimas ir naujas sudėtingumo lygis, taip pat įprasti klaidų pataisymai ir kt. Mokamas DLC, vadinamas „Brain Eater Pack“, prideda naują epizodą ir daugybę turinio, kurį galite ištirti, o tai dar labiau sutvirtina pagrindinio žaidimo siužetą. Jau nekalbant apie kai kuriuos naujus jūsų odos papildymus ir keletą kitų nedidelių siurprizų. Toliau pateikiame išsamią informaciją apie abu, nes naujinimą galite atsisiųsti dabar, o DLC kainuos 7 USD.

Kreditas: Bandai Namco

Scarlet Nexus Mokamas DLC – „Brain Eater Pack“

Šiame DLC pakete yra naujas epizodas, kuriame tyrinėjama neregėta Karen Travers pusė, du skirtingi kostiumų rinkiniai visiems veikėjams, naujos „Vision Simulator“ misijos ir kiti nauji iššūkiai bei apdovanojimai! (Sezono abonementą ir Ultimate Edition, į kurį įeina pagrindinis žaidimas, skaitmeninis turinys ir sezono bilietas, taip pat galima įsigyti atskirai.)

  • „Epizodas Karen: nežinoma istorija“: paslėpta istorija, pasakojama iš Karen Traver perspektyvos.
  • „Shadow on the Recording“ anime susiejimo misija, apimanti galingą naują priešą, paremtą Karen Travers, buvo pridėta naujų iššūkių ir retų apdovanojimų.
  • Nauji visų personažų „Guardian Attire“ ir „Heir Attire“ kostiumų komplektai. „Heir Attire“ kostiumų komplektą sukūrė p. Masakazu Yamashiro ir 2 papildomai sukurti priedai.

Naujausias nemokamas atnaujinimas iš karto pasiekiamas visiems žaidėjams ir įdiegia daugybę naujų funkcijų, pagrįstų bendruomenės atsiliepimais. Nemokamo atnaujinimo Ver.1.07 turinys apima:

  • Nuotraukų režimas tiek žaidimui, tiek scenoms.
  • „Labai sunkus“ sunkumas.
  • Įrengiami palaikymo papildiniai žaidėjams, norintiems patirti istoriją su mažesniu kovos sunkumu.
  • Nauji iššūkiai, siūlantys išskirtinius ginklus ir galingus papildinius.

Paskelbta: Bandai Namco, Žaidimai, Scarlet Nexus, Vaizdo žaidimai | Tagged: Bandai Namco, Scarlet Nexus

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment