Sega skelbia stiprius finansinius rezultatus; Erzina nauji žaidimai, perdarymai / remasteriai ir kt

žinios

Šiandien „Sega“ paskelbė 2022 m. kovo 31 d. pasibaigusių fiskalinių metų finansinius rezultatus, papildydama ateities strategiją.

Šiandien „Sega“ paskelbė 2022 m. kovo 31 d. pasibaigusių fiskalinių metų finansinius rezultatus.

Bendrovė paskelbė žymiai pagerinusi pardavimus ir veiklos pajamas, pamindama reikšmingą pachislo, pachinko ir pramogų mašinų verslo atsigavimą.

Nepaisant to, pramogų turinio verslas (kuris daugiausia dėmesio skiria žaidimams) užfiksavo „stiprų“ naujų pavadinimų našumą.

Žvelgiant į einamųjų fiskalinių metų, kurie baigsis 2023 m. kovą, prognozę, „Sega“ tikisi tolesnio pardavimų ir pelno augimo visose verslo srityse. Konkrečiai žvelgdama į žaidimus, bendrovė planuoja „žymiai padidinti naujų pavadinimų skaičių“, be pakartotinio pardavimo augimo dėl daugybės naujų žaidimų, išleistų praėjusiais finansiniais metais.

Dėl nemokamų žaidimų „Sega“ planuoja pagerinti esamų pavadinimų veikimą ir suplanuoti naujų išleidimą.

Įdomu tai, kad pramogų turinio verslo vartotojų sritį (iš esmės konsolių ir kompiuterinių žaidimų) bendrovė nustatė kaip „svarbiausią ateities augimo sritį“.

Atsižvelgiant į tai, jie ketina aktyviai investuoti, kad padidintų žaidimų pajamas visame pasaulyje
„numatoma pasaulinės žaidimų rinkos plėtra“.

Žemiau galite pamatyti vartotojų srities pardavimo tendencijas, įskaitant naujų pavadinimų ir žaidimų, išleistų ankstesniais finansiniais metais, suskirstymą.

„Sega“ planuoja investuoti 100 milijardų jenų (apie 775 milijonus dolerių) į nuolatinę bazę iki fiskalinių metų, pasibaigiančių 2026 m. kovo mėn., atsižvelgdama į savo planą sukurti „Super žaidimus“, apie kuriuos jau girdėjome, stiprindami pasaulinį esamų IP prekės ženklą. ir „skatinimas tapti pasauliniu žaidėju“.

Per einamuosius fiskalinius metus Sega planuoja išleisti 13 žaidimų vienu metu visame pasaulyje ir keliose platformose. Iš jų jau žinome Sonic Frontiers, Soul Hackers 2, Sonic Origins, Two Point Campus ir 13 Sentinels: Aegis Rim for Switch. Jie tikisi, kad šie žaidimai bus išsiųsti maždaug 13 milijonų vienetų.

Sužinome, kad jie planuoja ieškoti būdų, kaip pratęsti produktų gyvavimo ciklą, įskaitant perdarymus ir perdirbimus, atskirus produktus ir žaidimus, kurie pakeistų franšizės temą. Nėra nuorodų, kiek žaidimų atitiks šią kategoriją, tačiau prognozuojama, kad bendrai bus parduota 5 mln. Verta paminėti, kad jie yra įtraukti į 13 aukščiau paminėtų žaidimų.

Galiausiai, bendrovė planuoja remti prenumeratos paslaugas.

Jei norite palyginti su istoriniais duomenimis, galite peržiūrėti praėjusio ketvirčio rezultatus, paskelbtus vasario mėn.

Leave a Comment