„Shameless Unpacking Clone“ yra populiariausias atsisiuntimas iš „App Store“.

Išpakavimo meistras

Ekrano kopija: Išpakavimo meistras

Išpakavimas tai buvo vienas geriausių 2021 m. žaidimų, iki tokio lygio, kad tai ne tik toks sudaryti mano asmeninį GOTY sąrašą, bet taip pat visa svetainė. Šiuo metu jis pasiekiamas asmeniniams kompiuteriams, „Mac“, „Switch“ ir „Xbox One“. Tikrai negalima Apple iOS įrenginiuose.

Vis tiek! Anksčiau šiandien geriausias nemokamas atsisiuntimas iš „App Store“, pranokęs net „YouTube“, „Tik-Tok“ ir „Instagram“, buvo žaidimas, vadinamas Išpakavimo meistras (nuo to laiko nuslydo atgal kopėčiomis), kuris, kaip jau spėjote iš kainos ir platformos, nėra tik įkvėptas Išpakavimas, bet yra jo nusikalstamas begėdiškas klonas.

Nuo pavadinimo iki prielaidos iki požiūrio iki meninio stiliaus iki muzikos iki vienodo viso dalyko įrėminimo būdo – tai yra Išpakavimas!! Tiesiog taip nėra, tai yra žaidimas, kurį privertė naudoti daugybė asilių Išpakavimas komplimentus ir greitai užsidirbkite pinigų pirkdami per programėlę.

Jei niekada nežaidėte Išpakavimas, štai jo anonsas:

Ir štai Išpakavimo meistras:

Žaidimą taip pat galima rasti „Google Play“ parduotuvėje, skirtoje „Android“ įrenginiams, kur šiuo metu jis yra 2 pozicijoje. Faktas, kad taip atrodo ir skamba Išpakavimas, iki pat pavadinimo, jis taip artimas originalui, kad žmonės jį atsisiunčia per klaidą, darydami prielaidą, kad tai tiesiog mobilioji versija, kurią sukūrė kūrėjai Witch Beam. Pavyzdžiui, „Google Play“ parduotuvės sąrašo viršuje pateikiamos apžvalgos:

Paėmiau tai iš užgaidos, nežiūrėdamas į kūrėją… Labai tikėjausi, kad tai mobilioji „Unpacking from Witch Beam“ ir „Humble Games“ versija su nuostabia istorija. Tai atrodo kaip jo apiplėšimas iki pat kambarių ir juose esančių daiktų.

Taip pat atrodo, kad žaidimas, parduodamas atsipalaidavus, taip pat naikina nuotaiką skelbimai:

Man patinka šio žaidimo koncepcija, bet dėl ​​nuolatinių skelbimų, kurie pasirodo be įspėjimo kas penkias sekundes, žaisti iš esmės neįmanoma. tai panaikina kiekvieną atpalaiduojantį žaidimo aspektą ir verčia mane išsitraukti plaukus.

Po velnių! Ir dulkinkitės su SayGames Ltd leidėjais. Jei matote, kad tai reklamuojama kurioje nors parduotuvėje, neatsisiųskite jo.

.

Leave a Comment