Shaunas White’as pateko į „Halfpipe“ finalą: tiesioginiai olimpinių žaidynių atnaujinimai

Kreditas…Robertas F. Bukaty / Associated Press

Stulbinantis rezultatas, dukart olimpinė čempionė Mikaela Shiffrin trečiadienio moterų slalomo rungtyje nesugebėjo sėkmingai įveikti daugiau nei kelių posūkių ir buvo diskvalifikuota iš antrųjų lenktynių iš eilės šią savaitę Pekino olimpinėse žaidynėse.

Shiffrin, kuri, kaip tikimasi, Pekine kovos dėl kelių aukso medalių, beveik nuo pat pradžių turėjo problemų bėgimo metu – jos pėdos ir rankos nebuvo sinchronizuojamos, jos pusiausvyra svyravo, o vartai, atrodo, artėja prie jos greičiau, nei ji galėjo sureaguoti. Šifrinas vos nenukrito už ketvirtųjų vartų, o kol ji dar stovėjo vertikalioje padėtyje, jos guolis buvo sutrikęs. Kai ji praėjo penktuosius vartus, ji ėjo link tako pusės ir žinojo, kad jos lenktynės baigėsi.

Diskvalifikuota prieš šeštuosius vartus, ji slidėmis nuslydo prie apsauginio tinklelio trasos pakraštyje, spragtelėjo iš slidžių apkaustų ir atsisėdo, padėjusi galvą ant kelių. Po daugiau nei 20 minučių, per kurį Shiffrin guodėsi jos trenerių komandos nariai, atsiklaupę šalia jos sniege, kalbėdami jai į ausį, ji galiausiai pakilo ir lėtai nuslydo į hipodromo šoną ir apačią.

„Turėjau ketinimą kuo geriau slidinėti ir kuo greičiau apsisukti“, – kovojant ašaras žurnalistams sakė Shiffrin. „Tačiau norėdamas tai padaryti, turėjau perstumti liniją, taktiką. Ir tada tai tikrai yra ant ribos. Ir viskas vyksta taip greitai, kad tikrai nebuvo vietos net šiek tiek paslysti.

Ji apibūdino savo jausmus, kai sėdėjo tako pašonėje, kai varžovai ją aplenkė pirmaisiais bėgimais, sakydama, kad ją apėmė nusivylimas ir jausmas, kad nuvylė save ir kitus.

„Bandžiau atsigręžti atgal ir pagalvoti apie paskutines dienas, – sakė ji, – ir pagalvoti, ką bandžiau daryti ir ką dariau slidinėdamas, kas leistų manyti, kad ant penktųjų vartų pasistumsiu. . šiek tiek per sunku, kad iš tikrųjų negalėčiau laikytis kurso.

Shiffrin taip pat galvojo apie savo tėvą Jeffą, kuris prieš dvejus metus netikėtai mirė per nelaimingą atsitikimą šeimos namuose Kolorado valstijoje – traumą, kurią Shiffrin stengėsi atsigauti.

Sunkiai kalbėdama ji sakė, kad sielvartas suteikė jai perspektyvos, tačiau ji tiesiog norėjo paskambinti tėvui ir išgirsti jo balsą. „Taigi, tai nepalengvina“, – sakė ji. “Jis tikriausiai lieptų man tiesiog susitvarkyti, bet jis nėra čia, kad to sakytų, todėl jis yra ant visko, aš taip pat labai pykstu ant jo.”

26 metų Shiffrinas laimėjo 2014 m. olimpinių žaidynių slalomą ir nuo to laiko dominuoja šiame renginyje, laimėdamas daugiau pasaulio taurės slalomo lenktynių (47) nei bet kuris kitas lenktynininkas, tiek vyras, tiek moteris. Viena nuosekliausių pasaulio taurės lenktynininkų Shiffrin retai klysta – kai praėjusio mėnesio pradžioje jai nepavyko finišuoti slalomo varžybose, tai buvo pirmas kartas per beveik ketverius metus.

Kreditas…Robertas F. Bukaty / Associated Press

Pirmadienį ji taip pat išslydo iš trasos ir nukrito, praėjus vos kelioms akimirkoms po pirmojo važiavimo moterų milžiniško slalomo – kitoje rungtyje, kurioje, kaip tikimasi, ji kovos dėl aukso medalio. Niekas Shiffrin profesionalo karjeroje nebūtų pranašavęs tokios greitos, visiškos, pasikartojančios nesėkmės didžiausioje slidinėjimo lenktynių scenoje. Slalomas yra bauginamai tiksli slidinėjimo lenktynių disciplina, tačiau labiausiai istorijoje apdovanotai slalomininkei savo geriausioje rungtyje ištverti apie penkias sekundes, o dėl to olimpinėse lenktynėse, kurioms ji ruošėsi ketverius metus, tai beveik nesuvokiama.

Pastarąsias savaites Shiffrin daug kalbėjo apie visas išorines kliūtis, galinčias sutrukdyti jai sėkmingai dalyvauti šiose žaidynėse. Gruodį jai buvo teigiamas koronaviruso testas ir ji bijojo visų logistikos problemų, susijusių su patekimu į Kiniją ir pandemijos gyvenimo olimpinėse žaidynėse protokolais.

Pirmosiomis čia praleistomis dienomis ji dažnai diskutuodavo apie vėją ir atsitiktinumą, kas gali nutikti ant tankaus kalno. Tačiau nė vienas iš šių veiksnių čia neįveikė. Ji nieko nepaminėjo apie nervus, dėl kurių ji galėjo ištverti tik 12 vartų per dvi lenktynes ​​kartu sudėjus.

Triskart olimpinių žaidynių medalio laimėtojas Shiffrinas penktadienį vis dar dalyvaus moterų super-G lenktynėse, taip pat nuokalnėse ir Alpėse kartu.

Paleisti 1

Paleisti 2

Laikas

1

Šveicarija

53.35

52.40

1: 45,75

2
SWE vėliava

Švedija

53.44

52.87

1: 46.31

3
SUI vėliavėlė

Šveicarija

53.66

52,98

1: 46,64

Pirmojo bėgimo lydere buvo vokietė Lena Duerr, kurios laikas 52,17. Šveicarijos atstovė Michelle Gisin atsiliko vos 0,03 sekundės nuo Duerr, o pirmadienį moterų milžinišką slalomą laimėjusi švedė Sara Hector buvo trečioje vietoje, atsilikdama nuo Gisin 0,08 sekundės. Petra Vlhova, kurios konkurencija su Shiffrin šį sezoną buvo pagrindinė siužetinė linija, bėgo labai lėtai ir buvo aštuntoje vietoje, 0,72 sekundės atsilikdama nuo Duerr.

Leave a Comment