Shaymin Visas menas ir vaivorykštė

|

Šią savaitę, Pokemon TCG paskelbs kitą japonų rinkinį, Žvaigždės gimimaskuris prasideda 2022 m., daugiausia dėmesio skiriant Sinnoh. „Star Birth“ pristatys VSTAR mechaniką su žemėlapiais su Charizard, Shaymin, Arceus ir Whimsicott. Šis rinkinys, pirmasis didelis šių metų leidimas, bus kito išplėtimo anglų kalba bazės dalis, Kardas ir skydas – nuostabios žvaigždės kuris bus išleistas 2022 m. vasario mėn. Čia, „Bleeding Cool“, pateikiame leidimus anglų ir japonų kalbomis, nes japoniški rinkiniai leis mums pažvelgti į ateitį, kas bus iš serijos tarptautinių leidimų. Šiandien pažvelkime į du iš pirmųjų slaptų retų, kuriuos galime pamatyti Žvaigždės gimimas: „Lumineon V Alternate Art“ ir „Roseanne“ atsarginis viso meno trenerio rėmėjas.

Žvaigždės gimimo kortelė. Kreditas: Pokemon TCG

Pirmiausia tai pašalinsiu. Ar Shaymin nusipelnė Alt Art? Taip, manau. Tiek Mew, tiek Celebi gauna puikius Alt Arts Kardas ir skydas – „Fusion Strike“. Praėjusiais metais norėčiau, kad Mythical, kaip Shaymina, būtų elgiamasi taip pat. Bet taip nėra, ir tai gerai. Turime keturias puikias Shaymin korteles Žvaigždės gimimas (ir beveik neabejotinai Kardas ir skydas – nuostabios žvaigždės), įskaitant Shaymin V, Shaymin VSTAR, Shaymin V Full Art ir Shaymin VSTAR Rainbow Rare. Iš pradžių mane sujaudino gandai, kad mes matėme Rainbow Rares pabaigą, nes vargu ar laukiau, kol pamatysiu galimą Secret Rare pakaitalą, bet Pokemon TCG jie buvo išmintingi, kaip ištvėrė tikrus pokyčius. Dabar Rainbow Rares yra siejami su nauja VSTAR mechanika ir atrodo, kad mes tikriausiai gausime mažiau VSTAR už rinkinį nei VMAX. bent as taip tikiuosi. Kol kas šiame pirmame rinkinyje turime keturis, o Shaymin puikiai atrodo kaip vienas iš vienintelių Rainbow Rare Pokémon rinkinyje. Visas menas taip pat nesulenktas, su kažkokiu vyšnių-oranžiniu sūkuriu fone su pačiu Shayminu, pavaizduotu ryškiomis, pastelinėmis spalvomis.

Likite su mumis daugiau Pokemon TCG naujienos kasdien čia, „Bleeding Cool“! Galite sekti mūsų Žvaigždės gimimas aprėptį naudojant mūsų oficialią rinkinio žymą ir mūsų Kardas ir skydas – nuostabios žvaigždės aprėptį naudojant šią rinkinio žymą.

Paskelbta: Kortų žaidimai, Žaidimai, Pokémon TCG, Darbalaukis | Tagged: Brilliant Stars, Pokemon, Pokemon Cards, Pokemon TCG, Star Birth

Ar tau tai patiko? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment