Šiandien prasideda „Figure Fantasy“ Hatsune Miku bendradarbiavimo renginys, kuriame virtuali dainininko figūrėlė į žaidimą priimama

„Komoe Technology Limited“ oficialiai pradėjo savo naujausią bendradarbiavimo renginį „Figure Fantasy“ – 3D neaktyvaus žaidimo mobiliesiems telefonams. Įspūdingas komandos darbas su virtualia dainininke Hatsune Miku, figūrėlių temos RPG į žaidimą prideda daugybės prabangių dovanų ir visiškai naujos figūros.


„Figure Fantasy x Hatsune Miku“ bendradarbiaujant žaidėjai gali patirti Hatsune Miku debiutą kaip specialųjį Korstono festivalio „Blooming Dream Melody“ svečią. Atlikę užduotis, žaidėjai gaus riboto leidimo Ultra figūrėlę. MILITARISTĖ gali nudžiuginti savo sąjungininkus už lauko ribų ir pasiūlyti paramą, kad padidintų tikimybę, kad ji suaktyvins kombinacijas.

Kryžminiame renginyje taip pat bus dovanojami tokie daiktai kaip „Super Blind Box Piece x10“, „Cheering Stick x5“, riboto aklumo dėžutės kortelė x3 ir riboto aklumo dėžutės kortelė x10, kai išskirtinė „YouTube“ peržiūra pasieks tam tikrus peržiūrų skaičiaus etapus.

yt

Be to, specialaus leidimo Hatsune Miku apranga Hatsune Miku Bear Biscuit Ver., Hatsune Miku Sunny Vacation Ver. Taip pat yra išskirtinis dalijimosi rėmelis. Taip pat yra dainuokime! M City Concert Tour bendradarbiavimo metu, leidžiantis žaidėjams rinkti Cheering Sticks arba FULI Lucky Stars, kad įgytų entuziazmo ir padėkos puokštę, kad išpirktų daugiau apdovanojimų.

Jei jus domina kiti krosoverio metu vykstantys įvykiai, „Figure Fantasy“ galite atsisiųsti iš „iOS App Store“ ir „Android“ įrenginių „Google Play“ parduotuvės. Tai nemokamas žaidimas su pirkiniais programoje.

Leave a Comment