Šie „Oppo Reno8“ serijos atvaizdai tikrai primena mums mylimą 2021 m. flagmaną

Ar tai tu, Galaxy S21 Ultra?

Išleidę „Oppo Find X5 Pro“, kreipiame dėmesį į tai, kas bus toliau nuo BBK priklausančios įmonės, ir tai atrodo jos vidutinės klasės Reno serija. Paprastai serija išleidžiama po du standartinius ir „Pro“ serijos leidimus per metus, o artėjant prie H2 gauname daugiau informacijos apie tai, koks bus „Reno8“ asortimentas. Pasklidus gandui, kuriame išsamiai aprašomos kai kurios galimos jo specifikacijos, mes pradedame pirmą kartą pažvelgti į jo dizainą – ir, remiantis pirminiais įspūdžiais, galite jį šiek tiek supainioti su tam tikru garsiuoju 2021 m. pavyzdiniu telefonu.

Oficialiai atrodantys „Oppo Reno8“, „Reno8 Pro“ ir „Reno8 Pro +“ atvaizdai pasirodė visur, kuriuos dalijasi žinomi informacijos nutekėjai, pvz., Evanas Blassas ir netgi pradedama rodyti ankstyvuosiuose mažmeninės prekybos sąrašuose iš kai kurių Kinijos parduotuvių, įskaitant pačios „Oppo“ (per „Slashleaks“). Ir pirmas dalykas, kurį galime išskirti iš jų, yra tai, kad nugara atrodo taip, tarsi ji daug įkvėpimo sėmėsi iš praėjusių metų „Galaxy S21 Ultra“. Tiesa, šiame telefone yra mažiau jutiklių, o ne penki, o trys. Tačiau panašumai vis tiek išryškėja iš karto – kameros guzas identiškai išsikiša iš nugaros, tęsiasi nuo telefono rėmo. Šių metų pradžioje išleistas „OnePlus 10 Pro“ dizainas buvo panašus, tačiau šis atrodo dar artimesnis „S21 Ultra“.

DIENOS ANDROIDPOLICIJOS VIDEO

Primename, kad šiais metais „Galaxy S22 Ultra“ atsisakė šio dizaino ir pasirinko plokštesnės išvaizdos „Note“ metodą, tačiau jis vis dar išlieka S22 ir S22+.

Judėdami pro patį fotoaparato iškilimą, galime rasti švarius, lygius kraštus, panašius į tuos, kuriuos matėme ankstesnėje Reno7 linijoje. Panašu, kad „Reno8 Pro +“ ekranas turi keletą tikrai mažų rėmelių, o norint pakeisti tempą, šį kartą skylių perforavimo kamera iš tikrųjų yra centre – ankstesni „Oppo“ telefonai, net ir aukščiausios klasės telefonai, tokie kaip „Find X5“, buvo vieta viršuje, kairėje. Tačiau kiti du įrenginiai yra su didesniais rėmeliais ir kairėje išlygiuota kamera. Galiausiai, iš to, ką matome atvaizduose, „Reno8“ bazė gali nenaudoti „Oppo“ MariSilicon X IPT, kuris gali būti rezervuotas tiek „Pro“, tiek „Pro +“ telefonams.

Patys sąrašai taip pat suteikia mums kitos informacijos apie aparatinę įrangą. Visuose trijuose įrenginiuose bus bent 8 GB RAM ir 128 GB atminties, o jų talpa bus iki 12 GB / 256 GB. Praėjusią savaitę sužinojome, kad bent vienas „Reno8“ serijos telefonas naudos „Qualcomm“ iki šiol sunkiai suvokiamą „Snapdragon 7 Gen 1“ vidutinės klasės centrinį procesorių. Jei visos šios detalės teisingos, mes žiūrime į gana galingą vidutinės klasės išmanųjį telefoną. Visi trys įrenginiai turėtų būti trijų spalvų – auksinė / sidabriškai mėlyna / juoda Reno8 ir Reno8 Pro atveju ir balta / sidabrinė / juoda Reno8 Pro +.

Reno8 serija Kinijoje bus paskelbta kitą savaitę, gegužės 23 d., todėl apie šiuos telefonus daugiau sužinosime gana greitai.


742e8244

Daugiau nei 20 „Google“ programų atnaujinami į planšetinį kompiuterį

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment