Skater XL šiandien surengs savo pirmąjį internetinį esporto renginį

|

„Easy Day Studios“ paskelbė pirmąjį Skater XL Internetinis esporto riedlenčių renginys vyks šiandien, vasario 5 d., „Twitch“. Renginys šaukiamas „FakeSkate Open Live Contest“., kuriame keli geriausi žaidėjai dalyvaus viena kitai mažoje žiaurioje konkurse, siekdami išsiaiškinti, kas gali atlikti geriausius netikrus judesius visiškai skaitmeniniame parke. Panašu, kad šiame renginyje jie nežais dėl prizų, pinigų ar net trofėjaus, tiesiog atrodo, kad visas renginys bus skirtas pasididžiavimui ir pasigyrimui. Daugiau informacijos apie renginį turime žemiau, nes jis vyks 12 val. PT.

Kreditas: East Day Studios

Aštuoni geriausi „netikrieji čiuožėjai“ iš kiekvienos konsolės platformos visame pasaulyje tiesiogiai susitiks internete dėl piniginių prizų ir šlovės internete. Naujas Skater XL žemėlapio naujinimą „Oshawa Arena“ dabar galima atsisiųsti per „Mod Browser“, skirtą asmeniniams kompiuteriams, PS4 ir Xbox One, ir bus rodomas šio savaitgalio riedlenčių parko žemėlapis. „FakeSkate Open Live Contest“.. Iš pradžių sukurtas modifikatoriaus Brookzee99, „Oshawa Arena“ žemėlapis įkvėptas realaus pasaulio vietinių riedlenčių parkų iš Oshawa (Kanada) regiono. Pagrindinis dėmesys skiriamas varžybinių riedlenčių kursų esmėms užfiksuoti, uždaroje riedlenčių arenoje yra kliūčių ir elementų, esančių daugelyje varžybų riedlenčių vietų, o „Easy Day Studios“ ją optimizavo taip, kad jos galėtų žaisti.

Skater XL„Oshawa Arena“ žemėlapis bus pirmasis „FakeSkate Open Live“ konkursas vasario 5 d. Pirmajame tokio pobūdžio esporto riedlenčių turnyre, praėjusią savaitę iš daugiau nei 400 dalyvių buvo atrinkti 24 atrankos dalyviai (8 kiekvienoje konsolės platformoje), kurie šį šeštadienį varžysis internetu, prasidėsiantys 12:00 PM PT. Prisijunkite prie „Twitch“, kad pamatytumėte geriausius Skater XL žaidėjai visame pasaulyje tiesiogiai varžosi dėl 500 USD grynųjų ir prizų.

Paskelbta: eSportas, Žaidimai, Vaizdo žaidimai | Tagged: eSports, Skater XL

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment