Sporto naujienų apžvalga: Joe Burrow tėvai apie jo šaunų pasitikėjimą ir požiūrį į „Super Bowl“; Dailusis čiuožimas – Chenas užsidirba išpirkimą turėdamas pasaulio rekordą ir dar daugiau

Toliau pateikiama dabartinių sporto naujienų santrauka.

Olimpinės žaidynės – Ledo ritulys – Švedija pateko į priekį, Kinija pateko į moterų turnyro atkrintamąsias varžybas

Moterų olimpinio ledo ritulio turnyro šeimininkės Kinija antradienį baigėsi, kai Švedija po pergalių grupių etape pralenkė jas. Pekino žiemos žaidynių pradžioje švedams buvo sunku, tačiau antradienį 3:1 nugalėjo Daniją, įveikę daugybę ankstyvų baudinių ir pateks į atkrintamųjų etapą, kur susikaus su Kanada. Kinija buvo eliminuota kartu su Danija.

Olimpinės žaidynės – greitasis čiuožimas – amerikietis Dawsonas debiutuoja olimpinėse žaidynėse su „Jet-lag“ ir skolintomis geležtėmis

Kai amerikietis greitasis čiuožėjas Casey Dawsonas antradienį išsirikiavo į savo 1500 metrų lenktynes ​​Pekino olimpinėse žaidynėse, jis buvo atsilikęs ir nešiojo kažkieno peilius. Galų gale net užėmimas žemą 28 vietą atrodė nemažas pasiekimas.

Olimpinės žaidynės – ledo ritulys – Kanada ir JAV ruošiasi dar vienai akistatai dėl aukso medalių

Kanada antradienį 4:2 įveikė Jungtines Amerikos Valstijas, kaip daugelis prognozavo Pekino žaidynių moterų ledo ritulio aukso medalio finalą. A grupės preliminaraus turo varžybos turnyrinėje lentelėje neturėjo reikšmės, nes abi komandos jau užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose, tačiau kiekvieną kartą, kai abi komandos užlipa ant ledo, kažkas atsitinka.

Italija siekia nuo kovo 1 dienos padidinti stadionų lankomumo limitus

Italija, reaguodama į gerėjančią situaciją dėl koronaviruso, nuo kovo 1 dienos siekia nuolat didinti sporto stadionų lankomumo limitus, antradienį pranešė jos sveikatos ir sporto ministrai. Sveikatos apsaugos ministras Roberto Speranza ir sporto ministrė Valentina Vezzali „dirba siekdami pirmojo padidinimo“ nuo kovo 1 d., kai ribos bus padidintos iki 75% lauko stadionams ir 60% vidaus stadionams, sakoma jų pranešime.

NFL-A minutė su: Joe Burrow tėvais dėl jo šaunaus pasitikėjimo ir „Super Bowl“ žaidimo

Sinsinačio „Bengals“ gynėjas Joe Burrowas pirmą kartą per daugiau nei tris dešimtmečius atvedė savo komandą į „Super Bowl“, laimėdamas gerbėjų legionus mieste ir visoje Ohajo valstijoje. Burrow užaugo netoli nedidelio koledžo miestelio Atėnų, Ohajo valstijoje, kur jo tėvas Jimmy Burrow dirbo Ohajo universiteto futbolo komandos gynybos koordinatoriumi, kol išėjo į pensiją 2018 m. Jo motina Robin yra vietinės pradinės mokyklos direktorė.

Olimpinės žaidynės – dailusis čiuožimas – Chenas išpirko pasaulio rekordą

Nathanas Chenas antradienį pareikalavo išpirkimo Pekino žaidynėse po to, kai jo trumpoji vyrų dailiojo čiuožimo pasaulio rekordo programa padėjo panaikinti prieš ketverius metus patirtą nusivylimą Pjongčange. Stulbinantis pasaulio čempiono čiuožimas 113,97 taško „Capital Indoor“ stadione nušluostė ankstesnį rekordą 111,82, kurį 2020 m. keturių žemynų turnyre pasiekė Japonijos varžovas ir olimpinis čempionas Yuzuru Hanyu.

NFL – „Niekada nesakyk niekada“ – grįžęs Brady atidaro duris

Buvęs Tampa Bay Buccaneers gynėjas Tomas Brady sakė, kad po to, kai praėjusią savaitę nusprendė pasitraukti, po žaismingos 22 metų karjeros, per kurią laimėjo rekordinius septynis Super Bowl čempionatus, gali grįžti į NFL. Kalbėdamas apie „Eime! Pirmadienį transliuotame podcast’e 44 metų Brady sakė, kad yra patenkintas savo sprendimu, bet neprieštarautų persvarstyti jį po šešių mėnesių.

Olimpinės žaidynės ir Pekinas teigia, kad Gu tapo dukra po auksinės dienos Kinijoje

Paauglė Eileen Gu antradienį įvykdė naują triuką paskutiniame laisvojo slidinėjimo „Big Air“ bėgime ir suteikdama šeimininkei Kinijai greičiausią aukso karštligę žiemos žaidynėse. Kinijos sostinė paskelbė, kad San Franciske gimusi Gu yra Pekino dukra po to, kai ji įveikė įspūdingą „1620“ – triuką, kurio dar niekada nebuvo atlikusi varžybose, kad įveiktų prancūzų slidininkę Tess Ledeux.

Automobilių lenktynės – Caitlyn Jenner komanda varžysis 2022 m. W serijoje

Nauja lenktynių komanda, priklausanti buvusiai olimpinio aukso medalio laimėtojai ir transseksualų aktyvistei Caitlyn Jenner, dalyvaus 2022 m. W serijoje, antradienį pranešė moterų automobilių lenktynių čempionatas. Amerikietė Jenner, buvusi profesionali lenktynininkė, bus komandos vadovė, kuri prižiūrės kasdienę Jenner Racing komandos veiklą.

Olimpinės žaidynės – Slidinėjimas laisvuoju stiliumi – Gu iškovojo „Big Air“ auksą, Kinija pakilo į medalių lentelės viršų

Kinietė Eileen Gu savo pirmąsias olimpines žaidynes pradėjo svajonių keliu, kai JAV gimusi paauglė atliko sudėtingą šuolį ir tapo pirmąja laisvojo slidinėjimo „Big Air“ čempione Pekino žaidynėse, o šeimininkė antradienį pakilo į medalių lentelės viršų. Fone atsidūręs Shougang plieno gamykla, Gu nusileido paskutiniame 1620 m. bėgime – tokį triuką anksčiau konkurse buvo pasiekęs tik Tess Ledeux. Prancūzė pasitenkino sidabru.

(Su agentūrų indėliu.)

.

Leave a Comment