„Stadia“ ateitis yra mažiau nei bet kada anksčiau susijusi su žaidimais

„Google“ mano, kad ji vis labiau teikia pirmenybę „Stadia“ vartotojams, o tai jau buvo akivaizdu, kai 2021 m. pradžioje buvo uždaryta pirmosios šalies studija SG&E ir „AT&T“ pasirodė baltas „Stadia“ varomas žaidimas. Tačiau žaidėjams stebint, kodėl „Google“, atrodo, nebesidomi derybomis dėl prieigos prie trečiųjų šalių populiariųjų pavadinimų, naujoje ataskaitoje teigiama, kad jos dėmesys nukrypo į tokias kompanijas kaip „Peloton“, „Capcom“ ir „Bungie“, kad jos sudarytų „Google Stream“ pavadinimą.

„Business Insider“ ką tik paskelbė naują ataskaitą, kurioje kalbama apie „Google“ planus išsaugoti „Stadia“. Geros naujienos yra tai, kad „Google“ atstovas spaudai Patrickas Seyboldas teigia, kad 2022 m. platformoje turėtų pasirodyti 100 ir daugiau žaidimų. Tačiau „Stadia“ žemėje viskas dar neatrodo taip ryškiai, net jei esami ir buvę „Google“ darbuotojai teigia tik 20 proc. „Stadia“ dėmesys sutelkiamas į vartotojų pusę, kuri atitinka dabartinę platformos būklę, kurioje niekur nematyti naujų AAA žaidimų.

Per pastaruosius metus daugelis stebėjosi, kur buvo „Stadia“ produktų vadovas Philas Harrisonas, kai „Stadia“ sunkiai auga. Matyt, dabar jis atsiskaito „Google“ prenumeratos vadovui, o ne tiesiogiai Rickui Osterloh, įrenginių ir paslaugų vadovui. Harrisonas net grįžo į savo namus Londone, užuot likęs Kalifornijoje dirbti iš „Google“ Mountain View būstinės.

„Stadia“ pagrindinė srautinio perdavimo technologija vis dar yra viena geriausių šiuo metu prieinamų, jei ne pati geriausia, tačiau „Google“ stengėsi, kad žaidimų platforma būtų valdoma konkurencingai, todėl dėmesys buvo nukreiptas nuo plataus vartojimo produkto prie korporacijoms skirtų baltų ženklinimo žaidimų. Iš esmės „Google“ stengiasi išsaugoti technologiją.

Ką tai reiškia tiems, kurie vis dar žaidžia „Stadia“? Ne tiek daug. Dabartinė biblioteka kol kas niekur nedings, nors žaidėjų augimas bus sunkus, ypač dėl AAA pavadinimų trūkumo. Taip, šiais metais tikimasi per šimtą naujų žaidimų ir prievadų. Bet jei viskas priklauso nuo Indijos, kiek žaidėjų pasiliks? O žaidimų gigantai, tokie kaip „Microsoft“ ir „Sony“, perka visą AAA konkurenciją, todėl nenuostabu, kad „Google“ traukiasi iš kovos. „Business Insider“ gali teigti, kad „Google“ naujasis baltasis ženklas išgelbės žaidimų paslaugą, tačiau tai priklauso nuo „Google“ galimybės licencijuoti šią technologiją, nepaisant dabartinės „Stadia“ vartotojų bazės ir AAA žaidimų trūkumo.google-2fa-header
„Google Play“ parduotuvė pašalina košmariškai skambančią netikrą 2FA programą, pilną bankininkystės kenkėjiškų programų

Suklastota programa rinko vartotojo informaciją, kad pavogtų prisijungimo duomenis

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment