„State of Survival“ kartu su „Mirusiųjų diena“ kuria mini žaidimą zombių tema

„FunPlus“ paverčia zombių apokalipsę šiek tiek įdomesne savo „Mirusiųjų dienos“ bendradarbiavimo renginiu, skirtu „State of Survival“. Strateginis žaidimas, nemokamai žaidžiamas mobiliajame įrenginyje, kartu su TV serialu, kad šį mėnesį į iOS ir Android įrenginius atsirastų daugiau zombių tematikos gėrybių.

Naujausiame „State of Survival“ atnaujinime žaidėjai gali tikėtis patirti žaidimą su „The Cartel“ su nauju turiniu ir mini žaidimu. Teminis mini žaidimas leis žaidėjams išspręsti paslaptingą žinią, o tie, kurie yra pakankamai greiti, gali laimėti šaunių gėrybių žaidime nuo šiol iki sausio 31 d.

Jei nesate susipažinę su TV serialu, Mirusiųjų diena pasakoja apie šešis ateivius, kurie stengiasi išgyventi per pirmąsias 24 zombių apokalipsės valandas. Jame vaidina Keenano Tracey („Bates Motelis“), Danielio Doheny („Alex Strangelove“), Natalie Malaika („Fractured“), Kristy Dinsmore („Vikingai“) ir Morgano Holmstromo talentai.

Kita vertus, „State of Survival“ yra panašios temos – įsiveržimo į nemirėlius – strateginis žaidimas mobiliajame telefone, kuriame žaidėjai turės ne tik kovoti su nemirėlių miniomis, bet ir susikurti saugų prieglobstį bei kaupti išteklius išgyventi.

Jei norite bendradarbiauti, galite atsisiųsti „State of Survival“ iš „iOS App Store“ arba „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams. Tai nemokamas pirkimo programoje žaidimas. Taip pat galite prisijungti prie sekėjų bendruomenės oficialiame „Facebook“ puslapyje, kad gautumėte naujausią informaciją arba gautumėte oficialų grojaraštį, kuris buvo sudarytas aukščiau kai kurioms teminėms melodijoms.

Ar ieškote strategiškesnių pavadinimų, kurie išbandys jūsų taktiką mobiliajame įrenginyje? Kodėl gi nepažvelgus į mūsų 25 geriausių strateginių žaidimų, skirtų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams 2022 m., sąrašą?

Leave a Comment