„Steam Deck“ turi daugiau nei 100 patikrintų žaidimų, kuriuos galima žaisti pagal naują sąrašą

„Valve“ „Steam Deck“ pasirodys mažiau nei po mėnesio, ir mes pradedame suprasti, kokius žaidimus bus galima žaisti sistemoje. „Steam“ naudotojas įsigilino į „SteamDB“, kad sužinotų, kuriuos žaidimus „Valve“ jau išbandė ir įvertino būsimam delniniam kompiuteriui naudodamas anksčiau paskelbtą patvirtinimo sistemą.

Remiantis savaitgalį iš „SteamDB“ gautais duomenimis, „Valve“ įvertino 106 žaidimus pagal „Steam Deck“ suderinamumą. Nors rezultatų „Steam“ parduotuvėje dar nėra, galite patikrinti, kurie žaidimai veiks su jūsų „Steam Deck“ pagal šį gerbėjų kuruojamą sąrašą.

Garų denio išardymas

Praėjusių metų pabaigoje „Valve“ išsamiai pristatė „Steam Deck“ tikrinimo sistemą, kurioje sužinojome apie keturias sistemos suderinamumo pakopas. Aukščiausia pakopa yra „Patikrinta“, o tai reiškia, kad žaidimas išlaikė „Valve“ testus dėl valdiklio įvesties ir kitų „Steam Deck“ taikomų veiksnių, pvz., ekrano ir sklandumo. Kitas aukščiausias yra „Playable“, o tai reiškia, kad žaidimas bus paleistas, bet gali prireikti kai kurių koregavimų, pvz., bendruomenės sukurtos valdiklio konfigūracijos, kad patirtis būtų geriausia. „Nepalaikomi“ žaidimai neveiks „Steam Deck“, o „Unknown“ žaidimų „Valve“ dar neišbandė.

Šiuo metu 60 iš 106 išbandytų žaidimų yra patvirtinti, tai reiškia, kad jie turėtų veikti „Steam Deck“ be jokių pakeitimų. Kai kurie svarbiausi dalykai yra nepriklausomi brangakmeniai, tokie kaip Cuphead, Celeste, The Messenger ir Death’s Door, taip pat kai kurie našesni žaidimai, pvz., Death Stranding, Portal 2, Dark Souls 2 ir 3 ir kt.

Galima žaisti keturiasdešimt vieną iš išbandytų žaidimų, o tik penki nepalaikomi. Iš penkių nepalaikomų žaidimų keturi yra VR pavadinimai. Kol kas tai puikiai tinka „Steam Deck“, nes beveik kiekvienas iki šiol išbandytas žaidimas puikiai veiks su sistema. Mums nereikės ilgai laukti, kol tai sužinosime, nes pirmieji vienetai bus išsiųsti vasario pabaigoje.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Steam Deck“, peržiūrėkite mūsų pirmąjį praktinį „Valve“ nešiojamąjį žaidimų kompiuterį. Arba perskaitykite apie „Valve“ praneštą Half-Life projektą, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į „Steam Deck“.

Loganas Plantas yra laisvai samdomas IGN rašytojas. Jį galite rasti Twitter @LoganJPlant.

Leave a Comment