Steam Verified sąraše dominuoja nauji leidimai ir Unity žaidimai

Valve nenuilstamai dirbo, tikrindamas artėjančio Steam Deck leidimo žaidimus. Vos prieš kelias savaites pranešėme apie „Valve“ pranešimą apie savo pirmąjį „Steam Deck Verified“ titulą. Nenuostabu, kad Portal 2, paties Valve pirmojo puslapio pavadinimas, gaus šį apdovanojimą. Nuo tada patikrintas sąrašas ir žaidimų sąrašas gerokai išaugo. Šiuo metu yra 136 patvirtinti „Steam Deck“ pavadinimai, kurie suteiks „Steam Deck“ didžiausią biblioteką bet kuriai konsolei paleisti.

Tiesą sakant, vakar šiuo metu Steam Deck Verified sąraše buvo 99 pavadinimai. Tai reiškia, kad per naktį patvirtintų pavadinimų skaičius išaugo daugiau nei 30 %. Pažiūrėkime į gedimą.

Surūšiuoti sąrašai iš SteamDB

Iš 136 išbandytų pavadinimų 64 buvo sukurti naudojant „Unity“. Tai gali parodyti variklio populiarumą, tačiau „Steam“ sistemoje yra 26 142 pavadinimai, kurie jį naudoja iš 110 014. Tai mažiau nei ketvirtadalis visų titulų. Bet kaip su leidėjais? „Square Enix“ yra šio sąrašo ir geriausių kūrėjų sąrašo viršuje, bet nedaug. Iš patikrintų žaidimų „Square“ išleido devynis, o penkis išleido ir sukūrė. Tarp šių pavadinimų yra nuostabus „Power Wash“ simuliatorius, kurio naudotojų įvertinimas yra neįtikėtinas 95,26%.

Galiausiai „Valve“ strategija prieš paleidimą atrodo aiški. Iš išbandytų pavadinimų 48 buvo išleisti nuo 2021 m. Valve tikslas yra išplėsti kiekvieno Steam pavadinimo suderinamumą su Steam Deck, tačiau didelis dėmesys skiriamas naujiems ar naujausiems pavadinimams. Daugiau nei trečdalis patikrintų pavadinimų buvo paskelbti per pastaruosius 14 mėnesių.

Šaltinis: SteamDB

Leave a Comment