Stebuklų šalių vienkartinis nuotykis – PlayStation.Blog

Leiskite greitiems refleksams, kauliukų metimui ar sumaniam valdymui formuoti jūsų likimą su vasario mėnesio PlayStation Plus serija. Ar įžengiate į aštuonkampį „EA Sports UFC 4“, audros pilis „Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure“ ar statote parkus „Planet Coaster: Console Edition“? Visi trys žaidimai prisijungia prie „PlayStation Plus“ vasario 1 d.

Pažvelkime atidžiau į kiekvieną žaidimą paeiliui.

EA Sports UFC 4 | PS4

Nesvarbu, kaip ir kur žaistumėte, EA Sports UFC 4 yra kiekvienos kovos centras. Kurkite ir pritaikykite savo personažą naudodami vieningą progresavimo sistemą visuose režimuose. Iš nežinomo mėgėjo tapkite UFC superžvaigžde naujuoju karjeros režimu arba meskite iššūkį pasauliui naujuose „Blitz Battles“ ar internetiniuose pasaulio čempionatuose * ir tapkite neginčijamu čempionu. Fluid clinch to strike deriniai siūlo jautresnį ir autentiškesnį žaidimą stovint, o atnaujinta pašalinimo ir žemės mechanika suteikia daugiau kontrolės tose pagrindinėse kovos fazėse.


Vasario mėn. PlayStation Plus žaidimai: EA Sports UFC 4, Planet Coaster: Console Edition, Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Mažytės Tinos puolimas prieš drakonų tvartą: stebuklų šalių vienkartinis nuotykis | PS4**

Sudaužykite skeletus, nugalėkite drakonus ir kovokite su milžiniškais golemais šiame pirmajame „Borderlands“ įkvėptame stebuklų šalių nuotykiuose. Patirkite pripažintą 2013 m. užduotį, nuo kurios viskas prasidėjo šioje atskiroje kampanijoje, pilnoje fantazijos, linksmybių ir kalnų stebuklingų grobių! Rinkitės iš šešių unikalių Vault Hunters, kurių kiekvienas turi savo išskirtinius sugebėjimus ir galingas konstrukcijas, ir įsitrauk į chaotiškas fantazijos kovas solo arba bendradarbiaujant *. Naudokite susmulkintus šaunamuosius ginklus, kad prasibrautumėte per klastingus miškus, baugias kriptas ir baugias tvirtoves. Tačiau perspėkite: jūsų kelionė gali akimirksniu pasikeisti dėl linksmai chaotiškų Tinos užgaidų.


Vasario mėn. PlayStation Plus žaidimai: EA Sports UFC 4, Planet Coaster: Console Edition, Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Planet Coaster: konsolės leidimas | PS5***

Nustebinkite ir džiuginkite minias, kai kuriate savo svajonių pakrantės parką ir valdote tikrai gyvą pasaulį, skirdami neprilygstamą dėmesį detalėms. Kad ir koks būtų jūsų įgūdžių lygis, įgyvendinkite savo idėjas. Pasinaudokite „Blueprints“ pranašumais ir greitai sudėkite daugiau nei 700 iš anksto paruoštų objektų, įskaitant padėkliukus, patalpas ir peizažus; statyti nuo pat pradžių naudojant detalią gabalo konstrukciją; arba transformuoti pačią žemę reljefą keičiančiais įrankiais. Tvarkyti parką taip pat paprasta. Svečiai reaguoja realiu laiku, kai nustatote kainas, statote peizažus ir įrengiate įdomių naujų atrakcionų. Pramoginkite juos, kad lankytojų skaičius ir pelnas pakiltų į viršų. Ieškote įkvėpimo? Atraskite „Frontier Workshop“ ir pasinaudokite geriausiais pasaulio dizainais besiplečiančioje imperijoje. Atsisiųskite padėkliukų, peizažų, pastatų ir ištisų parkų arba pagausinkite sekėjų įkeldami savo kūrinių. Nuo stulbinančių fejerverkų iki didžiulių kruizinių laivų – kūrybiškumui nėra ribų.

Jas atsisiųsti turėsite iki pirmadienio, vasario 28 d.

Paskutinė galimybė atsisiųsti sausio mėnesio PlayStation Plus žaidimus

Atsiminkite: iki pirmadienio pabaigos, sausio 31 d., galite į savo žaidimų biblioteką įtraukti „Persona 5 Strikers“, „Dirt 5“ ir „Deep Rock Galactic“.

* Norint žaisti kelis žaidėjus internete, reikalinga „PlayStation Plus“ narystė. PS Plus taikomas pasikartojantis prenumeratos mokestis, imamas automatiškai iki atšaukimo. Taikomi amžiaus apribojimai. Visos sąlygos: play.st/PSPlusTerms.

** PlayStation Plus privilegija netaikoma Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure PS5 versijai.

*** Tik PS5 konsolėje. „PlayStation Plus“ privilegija netaikoma „Planet Coaster: Console Edition“ PS4 versijai.

Leave a Comment