Tensorinis „Google Pixel 6a“ gali nusileisti gegužę

Maždaug tuo metu, kai paprastai įvyksta „Google I/O“.


„Google Pixel-6a“ atvaizdavimas

Šios naujienos trumpos ir mielos: „Leaker“ ir žurnalistas Maxas Jamboras praneša, kad „Pixel 6A“ nusileis gegužę. Per šį laikotarpį „Google“ gali grąžinti savo A serijos telefonus prie ankstesnio „Google I / O“ pranešimo – praėjusių metų „Pixel 5a“ nusileido vėliau nei tikėtasi rugpjūtį.

Kita informacija, tokia kaip tiksli data ar konkreti būsimos vidutinės klasės aparatinės įrangos informacija, nebuvo pateikta, tačiau nutekėjimai jau buvo gana informatyvūs.

Fizinis būsimo telefono dizainas buvo du kartus nutekintas, o tai rodo šeimos panašumą į Pixel 6 seriją, iki pat galinio vaizdo kameros vaizdo ieškiklio. Vis dėlto tokia panaši kameros konfigūracija tikriausiai nereikš, kad ji gaus didelę naują pagrindinę kamerą. Remiantis naujausiais griovimais, Pixel 6a turės seną IMX 363, kurį turėjo Pixel 5, 5a ir daugelis ankstesnių modelių, nors Pixel 6 gaus naują itin platų IMX 386 jutiklį.

DIENOS ANDROID POLICIJOS VIDEO

Taip pat turėtų būti įtrauktas „Tensor GS101“ mikroschemų rinkinys (tas pats kaip „Pixel 6“, tačiau „Pixel 6a“ gali prarasti viena svarbi savybė: ausinių lizdas. Vis dar vertinama naujesniuose modeliuose, tokiuose kaip „Pixel 5a“, „Google“, atrodo, nusprendė, kad net vidutinės klasės rinka yra pasirengusi atsisakyti nuolat patikimo garso ryšio.

Kitos numatomos specifikacijos apima 6,2 colio OLED ekraną su centre esančia skylių gręžimo kamera. Nors nutekėję šio naujojo telefono matmenys nustatyti mažesni nei Pixel 5a, tai nėra grįžimas prie mažo Pixel 4a dydžio, deja, daugumai mūsų skaitytojų nuskustas vos kelis mm nuo viršaus.

„Pixel 6a“ turi didelius batus – „Google“ A serijos telefonai yra dideli Android policijos laimėtojai, o praėjusių metų modelis nebuvo išimtis. Vienintelė problema buvo laikas: „Pixel 3a“ nusileidus „Google I / O“ metu, „Pixel 4a“ ir „Pixel 5a“ buvo išleisti vėliau rugpjūčio mėn. Nors norėčiau, kad „Google“ tiesiog sutvirtintų visų savo telefonų išleidimo grafiką per vasarą, ir atrodo, kad per pastaruosius kelerius metus ta linkme pasikeis, ši nauja plėtra gali reikšti grįžimą prie „Google“ I / O paleidimas – nors kas žino, ar tai įvyks asmeniškai šiais metais, nes jis buvo atšauktas 2020 m., o visiškai pašalintas 2021 m.


Norėdami gauti daugiau informacijos, stebėkite mūsų nuolatinę „Pixel 6a“ aprėptį ir nustatykite gegužės mėnesio kalendorius.


„Galaxy S22 Ultra“ nutekėjo atvaizdas
Leak teigia, kad „Samsung Galaxy S22 Ultra“ Europoje kainuos tiek pat, kiek „S21 Ultra“, tačiau turės mažiau RAM

Panašios kainos, palyginti su S21 serija kitaip

Skaityk


Apie autorių

Leave a Comment