Tikėtina, kad sporto rezultatai ir mėgstamiausios komandos pasirinkimas atsiras „Apple News“ programoje

„Apple“ planuoja išplėsti savo „Apple News“ programoje pasiekiamą sporto turinį, remdamasi kodu MacRumors yra pirmojoje iOS 15.4 beta versijoje. Norėdami pasiūlyti labiau suasmenintą naujienų patirtį, vartotojai galės pasirinkti mėgstamas sporto lygas ir mėgstamas komandas, o „Apple“ pateiks atitinkamas naujienas.


Kodas leidžia manyti, kad gali būti, kad ši funkcija bus sinchronizuojama su komandos pasirinkimo funkcija Apple TV programėlėje, nes minima „Sinchronizuoti sporto mėgstamiausius“. „Apple TV“ programėlėje pateikiama naujausia taškų informacija ir panašu, kad „Apple“ taip pat pateiks sporto rezultatus ir svarbiausius momentus tiesiai į „News“ programą.

Ši funkcija leistų sporto aistruoliams gauti gilesnę būsimo rungtynių apžvalgą, žaidimų rezultatus ir jų interesus atitinkančias naujienas. Tai taip pat suderintų „Apple News“ su kitais leidiniais, kurie jau leidžia skaitytojams gauti naujienas apie jų mėgstamas komandas.

Kaip jis pastebėjo 9to 5Mac ir patvirtino MacRumors, „Apple“ kuria vidinę „SportsKit“ sistemą, skirtą „iOS“ ir „tvOS“, kuri integruojama su „Apple TV“, „Siri“ ir pagrindinio ekrano valdikliais. Tikėtina, kad „SportsKit“ prisijungs prie „Apple News“ – sistemos, palaikančios sporto funkcijas TV programoje, „Apple News“ programoje ir kt.

Investicijų bendrovės „Wedbush“ teigimu, „Apple“ siekia žymiai padidinti savo sporto turinį, o tai gali paaiškinti „SportsKit“ turinio padidėjimą. Neseniai paskelbtoje ataskaitoje Wedbushas teigė, kad „Apple“ „agresyviai medžioja“ galimų sutarčių, kurios leistų jai transliuoti tiesioginį sporto turinį per TV + srautinio perdavimo paslaugą, kaip dalį platesnių pastangų padidinti abonentų skaičių.

Pavyzdžiui, sklando gandai, kad „Apple“ rimtai ketina susitarti su „Major League Baseball“. „Apple“ derasi, kad kitą sezoną galėtų transliuoti kai kurias MLB rungtynes.

.

Leave a Comment