Tinker Island 2 jau išleista, leisdama žaidėjams tyrinėti apleistą salą ir kovoti su monstrais, kad išgyventų

„Tricky Tribe“ ką tik paskelbė didžiulį pranešimą – „Tinker Island 2“ dabar išleista ir „iOS“, ir „Android“ įrenginiams visame pasaulyje. Žavingas išgyvenimo nuotykių žaidimas leidžia žaidėjams pasirinkti pusę tarp dviejų konfliktuojančių grupuočių, kad įgytų apleistos salos kontrolę ir tuo pačiu metu atsispirtų siaubingiems žvėrims.

„Tinker Island 2“ žaidėjai gali tikėtis didesnės ir geresnės patirties „OG Tinker Island“ franšizės pasaulyje. Jiems teks pasirinkti puses, įminti paslaptis, kovoti epinėmis kovomis ir kartu su išgyvenusiųjų įgula atskleisti apleistos salos paslaptis. Beje, yra ir ateivių, todėl pasirinkti, kuriai pusei padėti atlikti užduotis, labai svarbu bendrai žaidimo patirčiai.

Yra daugiau nei penkiasdešimt vietų, kurias galima tyrinėti tarp spalvingos grafikos ir vizualiai malonių meno kūrinių. Kai įsigilinsite į žaidimą, turėsite tobulinti savo personažus ir tobulėti per įtraukiantį pasakojimą. Galite valdyti savo įgulą, pagerinti statistiką, atnaujinti gyvenvietes ir sukurti naujus ginklus bei įrankius, kurie padės nugalėti kiekviename žemės kampelyje slypinčius monstrus.


Jei norite išbandyti žaidimą, galite atsisiųsti „Tinker Island 2“ iš „iOS App Store“ arba „Google Play“ parduotuvės, skirtos „Android“ įrenginiams. Tai nemokamas žaidimas su pirkiniais programoje. Taip pat galite apsilankyti oficialioje kūrėjo svetainėje ir gauti naujausią informaciją apie naujausius pokyčius arba prisijungti prie stebėtojų bendruomenės oficialioje svetainėje. Twitter puslapis, kuriame rasite daugiau informacijos ir specialių pranešimų.

Ar ieškote daugiau nuotykių pavadinimų, kurie išbandys jūsų įgūdžius mobiliajame įrenginyje? Kodėl nepasidomėjus mūsų 15 geriausių nuotykių žaidimų, skirtų „iPhone“ ir „iPad“ (iOS), sąraše?

Leave a Comment