„Titans“ gynėjas Malikas Willisas sako, kad jis ir Ryanas Tannehillas pradėjo gerai

NEŠVILIS, Tenas. – Naujasis Tenesio „Titans“ gynėjas Malikas Willisas penktadienį greitai pašalino bet kokias mintis apie įtampą su pradedančiu gynėju Ryanu Tannehillu.

Šį mėnesį Tannehillas sakė, kad jo darbas nėra mokyti Williso, kai buvo paklaustas apie „Titans“ trečiojo atrankos etapą.

Willisas neturėjo problemų dėl Tannehill komentarų ir sakė, kad jie jau gerai pradėjo.

“Tai niekada nebuvo nieko neigiamo”, – sakė Willisas. “Ryanas yra geras bičiulis. Viskas puiku. Kitą dieną jis mus aplankė namuose ir suteikė mums šiek tiek žaidimo dėl šio proceso.”

Pridūrė treneris Mike’as Vrabelis: „Maniau, kad Ryanas su tuo susitvarkė labai gerai.

„Jis buvo tikras, jis buvo autentiškas“, – sakė Vrabelis. “Visi čia žino, kad jis yra puikus komandos draugas. Tai (mentorystė) nėra jo darbas. Jo darbas yra pasiruošti, kad padėtų mums laimėti daugybę rungtynių, būti puikiu komandos draugu ir padėti. Man tai nebuvo jokia problema. “

Tannehillas grįžta kaip šio sezono pradininkas, praėjusiais metais atvedęs „Titans“ į AFC pirmaujančią vietą. Tačiau praėjusį sezoną jis atkrintamųjų varžybų diviziono etape sumušė širdį draskantį pralaimėjimą Sinsinačio „Bengals“ komandai, perimtas tris kamuolius.

Trečiajame ture „Titans“ išsirinko Willisą su ketinimais, kad jis būtų ateities gynėjas. Jų planas yra sukurti Willisą, kol Tannehill pirmauja bent 2022 m. sezone.

.

Leave a Comment