„TouchArcade“ savaitės žaidimas: „Cards Infinity“ – „TouchArcade“.

Nieko nemėgstu labiau nei tobulą mobilųjį žaidimą. Ką aš tuo noriu pasakyti? Na, joks žaidimas nėra tikrai tobulas, tačiau žaidime yra kažkas ypatingo, kurį, kaip žinote, galite tiesiog akimirksniu išmesti ir pasinerti, ir jūs žinote, kad jis suteiks įdomios patirties, net jei turėsite tik keletą akimirkų. Akivaizdu, kad mėgstu ir didesnius, ir ilgesnius žaidimus, ir viską, kas yra tarp jų, bet visada pagrindiniame ekrane laikau tų greitų „puikiai tinkančių mobiliesiems“ žaidimų žemėlapį, kad neišvengiamai praleisčiau laiką per dieną. Pataisyti tą sąskaitą T ir gražiai skristi po radaru šią savaitę yra Mickey Tangerman žaidimas, vadinamas Maps Infinity.

Jei kada nors žaidėte populiarų Fairway Solitaire iš Big Fish Games, Maps Infinity jis yra mechaniškai panašus. Žaidimas prasideda nuo kortų, apverstų žemyn, piramidės pavidalu, o apačioje – jūsų pačių kortų serija, kuri prasideda tik dviem parodytomis kortomis. Dar neišdalintos kortos susėda į krūvą jūsų namų kortelių eilutės viduryje, o pirmoji kortų eilutė „piramidėje“ klojama užversta. Tikslas yra tiesiog išimti korteles iš piramidės, prijungiant jas viena aukštesne arba viena žemesne prie bet kurios pagrindinės plokštės. Žaisdami ir žaisdami rungtynes ​​galite atrakinti dvi papildomas vietas savo pradinėje sudėtyje, o itin protinga „begalinė“ žaidimo pavadinimo dalis kyla iš to, kad bet kokios iš žaidimo ištrauktos kortos gali būti grąžintos į aikštelę, todėl teoriškai galite tęsti žaidimą Forever. Tai beveik atrodo Golfo Solitaire išlikimui. Tiesą sakant, tai būtų puiki paantraštė.

Visi, kuriems patiko aukščiau aprašyti dalykai Fairway Solitaire jis žinos, kad nėra geresnio jausmo, kai iš eilės pašalinama didelė, ilga kortų eilė. Iš tikrųjų tai yra didžiulė strategija, skirta geriems žaidimams pasiekti. Gerai, Maps Infinity daro tai pagrindine įvarčių dalimi. Žaidžiant kortomis ant lentos atsiras nuolat tiksintis laikmatis, o tai, kas lieka laikmatyje, kai sužaisite rungtynes, yra taškai, kuriuos pridėsite prie savo rezultato. Taigi yra paskata judėti greitai ir papildomos premijos, kad pasiektumėte tuos didelius srautus. Tai suteikia žaidimui, į kurį galėtumėte per ilgai spoksoti ieškodami kito žaidimo, jaudulio, bet niekada nejaučiate nepageidaujamo laikrodžio tiksėjimo spaudimo, kaip kai kuriuose kituose žaidimuose su laiku.

Nesu tikras, kas tiksliai yra ypatingas padažas, bet Maps Infinity turėti. Negaliu nustoti žaisti. Taip pat nekenkia, kad tai tiesiog fenomenaliai gerai sukurtas žaidimas su nuostabia animacija ir šiais dinamiškais fortepijono garso efektais, kurie labai prisideda prie įspūdžių, kuriuos jaučiate nustatydami dideles stygas. Tai tiesiog labai žaismingas pristatymas, o kadangi tai toks paprastas žaidimas, malonu matyti, kad į šį elementą įdėta daug darbo. Galiausiai, yra dienos, savaitės, mėnesio ir net metinės lentos su geriausiais rezultatais, todėl visada galite pamatyti, kaip esate lyginami su likusiu pasauliu. Aš… man nesiseka, draugai, bet viskas gerai, nes aš bent jau linksminuosi, ar ne? Maps Infinity yra tik doleris be reklamų ar IAP, taigi, jei jums patinka pasjanso stiliaus žaidimai, kurie puikiai tinka greitai pasiekti visą dieną, turėtumėte pažvelgti į tai.

.

Leave a Comment