Vienuolika Pekino žaidynių darbuotojų yra ligoninėje su COVID, nė vienas nėra rimtas

Sausio 31 d. Pekine, Kinijoje, Pekino sostinės tarptautiniame oro uoste prieš 2022 m. 2022. REUTERS / Kim Hong-Ji

Užsiregistruokite dabar ir gaukite NEMOKAMĄ neribotą prieigą prie Reuters.com

Pekinas, vasario 2 d. (Reuters) – Vienuolika su Pekino olimpinėmis žaidynėmis susijusių darbuotojų nuo sausio mėnesio buvo paguldyti į ligoninę Kinijos sostinėje dėl COVID-19. 23 iš 232 teigiamų atvejų, trečiadienį pranešė Pekino 2022 medicinos ekspertų grupės pirmininkas Brianas McCloskey.

Organizatoriai per pastarąją parą užfiksavo 32 atvejus, 15 iš jų – nauji atvykimai į oro uostą.

McCloskey teigė, kad nė vieno iš hospitalizuotų asmenų būklė nėra sunki, o bendras dienos skaičius pradės mažėti, kai tik atvykstančių dalyvių skaičius pradės mažėti.

Užsiregistruokite dabar ir gaukite NEMOKAMĄ neribotą prieigą prie Reuters.com

„Nuo sausio 23 d. buvo 232 atvejai, 163 iš oro uosto ir 69 iš uždarojo ciklo“, – sakė McCloskey.

Vasario mėnesį tikimasi apie 3000 sportininkų, trenerių, pareigūnų, federacijos delegatų ir žiniasklaidos. 4-20 žaidimai.

Jie liks „uždaroje grandinėje“, kad išvengtų kontakto su plačiąja visuomene, tarnybiniu transportu judės nuo apgyvendinimo įstaigos iki olimpinių vietų.

Jie taip pat tikrinami kasdien, siekiant greitai nustatyti bet kokias infekcijas.

Tarp trečiadienį paskelbtų atvejų buvo ir nenustatytas Vokietijos komandos narys, kuris buvo perkeltas į izoliaciją be jokių simptomų – ​​tai antras atvejis iš Vokietijos olimpinės komandos pastarosiomis dienomis.

„Mes to tikėjomės, bet apskritai turiu pasakyti, kad rekordas, kai daugelis atvyksta ir jų testas buvo neigiamas, o paskui vieną, dvi, tris dienas išliko neigiamas, yra labai džiuginantys, nes jie turi didžiulę galimybę išlikti neigiami. Vokietijos komandos vadovas Dirkas Schimmelpfennigas sakė per spaudos konferenciją.

Komandos nariai, norintys grįžti į treniruotes ir varžybas, turės būti be simptomų ir pateikti du neigiamus testus likus 24 valandų pertraukai prieš paleidžiant iš karantino.

Priešingai nei daugelis šalių, siekiančių gyventi su COVID-19, Kinija taikė nulinės tolerancijos politiką, kuri apima griežtą sienų kontrolę ir beveik visų tarptautinių skrydžių atšaukimą.

Visi dalyviai atvyksta užsakomaisiais reisais.

“Šiuo metu mes nematėme jokio reikšmingo plitimo ciklo viduje. Mes nesame ypač susirūpinę”, – sakė McCloskey. Nuo sausio 23 d. buvo atlikta daugiau nei 540 000 bandymų.

„Jie nesumažės iš karto, bet kai sulauksime stabilaus žmonių skaičiaus, tikimės, kad jis sumažės“, – apie teigiamus atvejus kalbėjo McCloskey.

„Realybė yra tokia, kad visose pasaulio šalyse COVID-19 lygis yra didesnis nei Kinijoje.

Užsiregistruokite dabar ir gaukite NEMOKAMĄ neribotą prieigą prie Reuters.com

Roxanne Liu ir Karolos Grohmann reportažai Pekine ir Shivani Singh Singapūre; Montavo Clarence’as Fernandezas, Robertas Birselis

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

.

Leave a Comment