„We’ll Always Have Paris“ yra emocingas pasakojimo žaidimas, kuris šį balandį pasirodys mobiliuosiuose įrenginiuose ir „Steam“.

„Cowleyfornia Studios“ paskelbė apie naują pasakojimo patirtį „We’ll Always Have Paris“, kuri šių metų balandį pasirodys „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose (ir „Steam“). Sukurtas dviejų narių Marinos ir Duncan komandos, žaidimas sumanytas kaip trumpa, bet reikšminga meilės ir demencijos patirtis.

Paryžius visada seks Simono Smitho ir jo žmonos Claire, sergančios demencija, istoriją. Kasdien Claire pradeda prarasti atmintį, o į pensiją išėjęs virėjas Simonas turi išmokti spręsti problemas su penkiasdešimtmete žmona. Jis yra įstrigęs kovoje tarp normalumo išlaikymo ir žmonos meilės ir turi padaryti viską, kad „kad ji galėtų pasilikti su tavimi ilgiau“.

Žaidime naudojamas paprastas šou ir spustelėjimo žaidimo stilius, siekiant ištirti šių dviejų žmonių gyvenimus, kai žaidėjai išgyvena, ką iš tikrųjų reiškia mylėti ką nors, patiriant sunkumų, susijusių su atminties praradimu. Tai „kasdienių akimirkų istorija“ ir sumanyta kaip galinga, širdį traukianti istorija. Jį taip pat sustiprina sąveika be streso, kai galite progresuoti žaidime savo tempu – netgi galite užbaigti žaidimą vienu prisėdimu.

2022 m. balandžio mėn. „Paris“ visada pasirodys „Windows“, „Linux“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“. Jei norite sužinoti daugiau apie žaidimą, galite iš karto peržiūrėti pavadinimą „Steam“ arba apsilankyti kūrėjo svetainėje, kad sužinotumėte, ką daryti. data su visais naujausiais įvykiais. Taip pat galite greitai žvilgtelėti į pirmiau sukurtą įvadinį pranešimą, kad pajustumėte žaidimo virpesius.

Trokštate įdomesnių pasakojimų? Kodėl gi nepažvelgus į mūsų 10 geriausių naratyvinių nuotykių žaidimų, kuriuos galite žaisti dabar, sąrašą?

Leave a Comment