„Western Digital“ pristato naują WD_BLACK SN770 NVMe SSD

|

„Western Digital“ pristatė naujausią WD_BLACK saugojimo įrenginių linijos papildymą su WD_BLACK SN770 NVMe SSD. Šio įrenginio dizainas yra gana nuostabus, nes tai vienas ploniausių SSD, kokį mes kada nors matėme gamyboje, nes šis daiktas beveik neužima vietos jūsų kompiuterio bokšte. Pagrindinis šio dizaino tikslas yra suteikti žaidėjams lankstumo, nes galėsite pridėti saugyklos būsimiems naujiniams ir atsisiunčiamam turiniui. Bendrovė šiandien pristatė šį naują modelį ir jūs galite jį įsigyti dabar, naudodami aukščiau pateiktą nuorodą, pradedant nuo 60 USD už 250 GB, su daugiau 500 GB, 1 TB ir 2 TB parinkčių. Daugiau apie diską ir naujas šio modelio parinktis galite perskaityti žemiau.

Kreditas: Western Digital

WD_BLACK SN770 NVMe SSD turi PCIe Gen4 sąsają, kuri užtikrina itin greitą iki 5 150 MB / s skaitymo greitį (tik 1 TB ir 2 TB modeliuose), kad padidintų žaidimo reagavimą, sumažintų mikčiojimą ir užtikrintų sklandų srautinį perdavimą, kad padidintų našumą. žaidėjai gali matyti ir jausti. Diskas yra prieinama parinktis žaidėjams, norintiems pereiti prie Gen4, o taip pat yra suderinamas su Gen3 sistemomis. Sukurtas žaidimams kompiuteriu, tai idealus sprendimas entuziastingų kompiuterių kūrėjams ir ilgamečiams žaidėjams, norintiems patobulinti savo žaidimų patirtį. Naujoji pavara padidina žaidimų kompiuterinių įrenginių greitį ir ilgesnį žaidimo laiką, siūlo iki 40 % didesnį našumą ir iki 20 % didesnį energijos vartojimo efektyvumą maksimaliu greičiu nei ankstesnės kartos.

  • Nepaprastai greitas nuoseklus skaitymo greitis iki 5150 MB/s3 (tik 1 TB ir 2 TB modeliams), kad žaidimas būtų greitai įkeliamas.
  • Sklandus srautinis perdavimas ir minimalus mikčiojimas žaidime dėl disko PCIe Gen4 suderinamumo su šiuolaikinėmis pagrindinėmis plokštėmis ir nešiojamaisiais kompiuteriais.
  • Nuolatinis veikimas maksimaliu greičiu dėl pažangaus šilumos valdymo ir 20 % didesnio energijos vartojimo efektyvumo, palyginti su ankstesnės kartos vidiniais NVMe SSD.
„Western Digital“ pristato naują WD_BLACK SN770 NVMe SSD
Kreditas: Western Digital
Paskelbta: Žaidimų aparatinė įranga, Žaidimai, Vaizdo žaidimai, Western Digital | Pažymėta: WD_Black, Western Digital

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment