WhatsApp: gudrybė atsisiųsti kontaktų būseną nenaudojant programų Programos taikymas WhatsApp | žiniatinklio | Android | iOS

Ar jums patiko paveikslėlis ar memas dėkle WhatsApp? Na, jūs turite žinoti, kad jį galima atsisiųsti paprastu būdu. Čia mes jums pasakysime, kaip atlikti šią procedūrą nepaliekant pačios programos, tačiau nepamirškite, kad turėsite naudoti kompiuterio versiją. Tiesiog eikite į kompiuterį ir atidarykite naršyklę, kad susietumėte paskyrą.

Atminkite, kad kai tik prisiregistruosite, jis bus atrakintas tol, kol jūsų mobilusis telefonas bus prijungtas prie interneto. Jei norite atsisakyti prenumeratos, tiesiog padarykite tai programoje.

Kaip galiu atsisiųsti savo kontaktų būsenas „WhatsApp“?

Atidarę programą kompiuteryje, turėsite atidaryti naršyklės kūrėjo įrankius, nesvarbu, ar tai būtų „Edge“, ar „Chrome“. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite bet kurią programos dalį, kad atidarytumėte naršyklės meniu, ir ten rasite parinktį „Tikrinti“.

Paspaudus dešinėje pasirodys meniu su žiniatinklio piktograma. Turėtumėte eiti į skirtuką Tinklas, kur visi įkelti elementai rodomi naršyklės lange.

Čia galite spustelėti savo kontaktų būsenas ir jie bus rodomi kaip vaizdai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir spustelėkite Išsaugoti vaizdą. Tokiu būdu galite lengvai išsaugoti būseną prieš ją ištrindami.

WhatsApp: kaip atsisiųsti savo kontaktų būseną nenaudojant trečiųjų šalių programų. (nufotografuok)

Klausykite Dale Play toliau spotify su garsiakalbis. Sekite programą kiekvieną sekmadienį mūsų turimose garso platformose.

Leave a Comment