„WhatsApp“ netrukus leis jums perkelti pokalbius iš „Android“ į „iOS“.

Kaip pranešama, „WhatsApp“ gali dirbti su funkcija, leidžiančia perkelti pokalbių istoriją iš „Android“ į „iOS“. WABetaInfo pateikė („Android Central“.).

Ši funkcija pirmą kartą buvo pastebėta naujausioje „WhatsApp“ 22.2.74 beta versijoje, skirta „iOS“, ir, atrodo, tai patvirtina WABetaInfosu ankstesnis atradimas beta versijoje 2.21.20.11, skirta Android. Abu naujinimai nurodo funkciją, kuri gali leisti perkelti WhatsApp pokalbius iš Android į iOS naudojant programą Perkelti į iOS.

Nuotraukos autorius WaBetaInfo

WABetaInfo jis taip pat pasidalino keliomis ekrano kopijomis, rodančiomis, kaip ši funkcija gali atrodyti. Sprendžiant iš paveikslėlių, atrodo, kad WhatsApp paprašys leidimo prieš pradėdamas perkėlimo procesą, o tada nurodys, kad programa būtų atidaryta ir telefonas būtų atrakintas, kol perkeliate pokalbius.

„WhatsApp“ pirmą kartą leido vartotojams perkelti savo pokalbių istorijas iš „iOS“ į „Samsung“ telefonus rugsėjį, o vėliau išplėtė šią funkciją, kad palaikytų pokalbių atsisiuntimą iš „iOS“ į „Google Pixels“ ir kitus „Android 12“ įrenginius. Leidus vartotojams perkelti savo pokalbius iš Android į iOS, būtų uždarytas akivaizdus ciklas, tačiau lieka neaišku, kurie įrenginiai palaikys šią funkciją, apie kurią kalbama, taip pat kada (ar) ji pradės rodytis.

Leave a Comment