„White Sox“ Luisas Robertas laimėjo rungtynes ​​su „Clutch“ 10-uoju etapu – NBC Chicago

Robertas vėl vaidina didvyrį su sankaba. 10-asis važiavimas namuose iš pradžių pasirodė per NBC Sports Chicago

Luisas Robertas yra sankaba.

Šeštadienį Čikagoje „White Sox“ centro puolėjas suplėšė RBI singlą ir nuskandino „Yankees“ 3:2.

O pirmadienį Kanzas Sityje jis vėl vaidino didvyrį, 10-osios pamainos viršūnėje įveikęs dviejų atkarpų namų bėgimą, kuris rezultatu 5:3 galutinai aplenkė „White Sox“ karališkuosius.

„Stengiausi užmegzti gerą kontaktą“, – po žaidimo per komandos vertėją Billy Russo žurnalistams sakė Robertas.

Misija įvykdyta.

Tai buvo didingas Roberto sprogimas, sukėlęs netinkamai padėtą ​​slankiklį nuo „Royals“ atleidimo iš Scotto Barlow 425 pėdų į kairę pusę. Kamuolys paliko lazdą 104,7 mylios per valandą greičiu, be jokios abejonės.

Ir šūvis buvo su „White Sox“ nugara į sieną. Ketvirtajame padavime svečiai Yasmani Grandal pataikė bombą 3:0. Tačiau Kendall Graveman leido karališkiesiems trims bėgti ir keturis smūgius aštuntuko apačioje, kad išlygintų rezultatą ir galiausiai nukreiptų komandas į papildomus padavimus.

Pirmieji du 10-osios pamainos White Sox mušėjai – Timas Andersonas ir Yoánas Moncada – tyliai praėjo kartu su automatiniu bėgiku Joshu Harrisonu antroje bazėje. Įtampa buvo didelė, o pagreitis buvo mažas.

Tada Roberto smūgis viską pakeitė.

“Mums tai neatrodė gerai. Iš pradžių du vaikinai susikovė. Jie (Karališkieji) iškart iškrito, o tada tik vieną kartą pabėga, kad laimėtų, ir staiga gavome kreivą skaičių. “, – žurnalistams sakė vadovas Tony La Russa. “Didžiulis bėgimas namuose. Jis taip elgsis visą savo karjerą.”

Iš tiesų, „White Sox“ tikisi, kad tai tik viena iš daugelio svarbių Roberto akimirkų.

„Kartais pirmaisiais atmušimais esi labiau atsipalaidavęs“, – per Russo žurnalistams sakė Robertas. „Tačiau žaidimo pabaigoje, kai turi atmušimų, stengiesi labiau susikaupti.

Spustelėkite čia, jei norite sekti „White Sox Talk Podcast“.

parsisiųsti

Atsisiųskite „MyTeams“ šiandien!

Leave a Comment