„Wisdom Gaming“ tampa išskirtiniu „Wild Rift NA“ 1 sezono partneriu

|

„Wisdom Gaming“ šiandien paskelbė, kad bendradarbiauja su „Riot Games“, kad taptų išskirtiniu „Wild Rift North America“ 1 sezono partneriu. Remiantis paskelbta informacija, „Wisdom“ prižiūrės veiklą ir transliuos iki Šiaurės Amerikos regioninio čempionato 2022 m. balandžio mėn. Jie taip pat pradės serialas podcast’as ir dviejų savaičių „Fight Night“ renginys su „Giant Slayer“ prekės ženklu, kad paskatintų būsimas rungtynes. Kalbant apie turnyro formatą, WNS turės tris turus ir „Paskutinio šanso kvalifikacinį turnyrą“ (LCQ), kurio kulminacija – regioninis čempionatas, kurio prizinis fondas sieks 150 000 žaidėjų.

Kiekvieno turo planą sudarys dvi atviros atrankos varžybos per tris dienas, o keturios geriausios komandos pateks į pagrindinį turnyrą. Trijose pagrindinėse rungtynėse komandos kovos dėl dvigubos eliminacijos dėl šešių iš aštuonių vietų grupėje. Po visų trijų pagrindinių, LCQ pasirūpins likusiomis dviem aukščiausią reitingą turinčiomis komandomis, kad užbaigtų rinkinį. Žemiau pateikiamos kelios citatos iš šiandienos įrašo, nes dabar laukiame, kurios komandos bus įtrauktos į pirmąjį WRNA sezoną.

Kreditai: Wisdom Gaming

„Wisdom Gaming didžiuojasi galėdama vėl pradėti bendradarbiauti su Riot Games pirmąjį WNS sezoną, toliau remdama tolesnį Šiaurės Amerikos vystymąsi. Laukinis plyšys sportas“, – sakė jis Jaycie Gluck, Wisdom Gaming žiniasklaidos viceprezidentas. „Po praėjusių metų „Summoner“ serijos sėkmės, Laukinis plyšys NA bendruomenė nori pamatyti daugiau erdvės, ir mes esame įsipareigoję sukurti šviesią ateitį Laukinis plyšys esportas augina ir bendruomenę, ir varžybas.

„Džiaugiamės galėdami tęsti partnerystę su Wisdo Gaming ir panaudoti jų talentus, kad galėtume suteikti išskirtinių dalykų Laukinis plyšys Į bendruomenės turnyrą “, – sakė jis Chadas Smeltzas, pirmaujantis produktas, Laukinis plyšys Eksportas NA / OCE, Riot Games. „Wisdom sėkmingai sukūrė nepriekaištingą, konkurencinę patirtį mūsų žaidėjams mūsų inauguraciniame renginyje, todėl esame įsitikinę, kad tai ir toliau teiks pirmąjį WNS sezoną.

Paskelbta: eSports, Žaidimai, League of Legends, League Of Legends: Wild Rift, Riot Games, Vaizdo žaidimai | Tagged: eSports, League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Riot Games, Wild Rift, Wisdom Games

Ar tau tai patiko? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment