„Xbox App“ 2022 m. gegužės mėn. naujinys, skirtas greitai atnaujinti veiklos kanalą su pasakojimais visiems vartotojams – TouchArcade

„Microsoft“ ką tik paskelbė apie puikią naują funkciją Xbox (nemokama) programa, skirta „iOS“ ir „Android“, netrukus bus prieinama visuose regionuose, išplėtus anksčiau išleistą funkciją visiems naudotojams. Bendrovė anksčiau atnaujino programą su visiškai nauja išvaizda, tačiau pašalino kai kurias funkcijas. Vis tiek negalite padaryti visko, ką leido ankstesnė programa, pavyzdžiui, pirkti žaidimus ir išpirkti kodus, tačiau ji pamažu pradėjo pridėti kitų funkcijų. Nuo šiandien Australijoje ir netrukus pasirodys daugiau šalių „Xbox“ programa leis vartotojams kurti savo istorijas. Tai gali būti ekrano kopijos, pasiekimai, žaidimų vaizdo įrašai ir kt., kai kiti galės atsakyti į jūsų istorijas. Iki šio atnaujinimo istorijų funkcija buvo prieinama tik oficialioms žaidimų paskyroms, kurios naudojo ją naujienoms dalytis. Naujoji istorijų funkcija bus atidaryta, kai tik ji bus pristatyta jūsų regione „Xbox“ programa. Istorijų kanale pamatysite savo avatarą su mygtuku +, kaip parodyta toliau pateiktose ekrano kopijose. Šiame kanale rodomas pastarųjų 72 valandų turinys.

Kol ši funkcija nebus įdiegta visuose regionuose, galite pasinaudoti Xbox programa čia, „App Store“, skirta „iOS“. Čia galite atsisiųsti „Google Play“, skirtą „Android“. Per pastaruosius kelis mėnesius buvo puiku matyti, kad „Microsoft“ pridėjo jutiklinius valdiklius prie daugybės žaidimų, skirtų „Xbox Game Pass Ultimate“ prenumeratoriams, kurie naudojasi debesies paslauga, tačiau tikiuosi, kad bus daugiau pastangų tobulinant „Xbox“ programa „iOS“ ir „Android“. Jis vis tiek atsilieka nuo kelių žingsnių „PlayStation“ programa kai prieš keletą metų situacija buvo priešinga, kai „Xbox“ programa buvo nuostabu. Tikimės, kad ši nauja istorijų funkcija yra daugelio šiais metais programėlės papildymų pradžia. Ar naudojate Xbox arba „Xbox Game Pass“. programėlės dažnai?

.

Leave a Comment