„Xbox Boss“ nestebina gandai apie „PlayStation Game Pass“.

„Xbox“ lyderio Philo Spencerio teigimu, nenuostabu, kad „Sony“ planuoja „Game Pass“ pristatyti „PlayStation“ konkurentą. Kalbėdamas su IGN apie paslaugą, apie kurią kalbama, Spenceris sako, kad išgirdęs, kaip kitos įmonės daro tokius dalykus kaip Game Pass, „jis mano, kad tai teisingas atsakymas“.

Spenceris visa tai taip pat vadina „neišvengiamybe“. Ir tai tikrai nėra toli nuo tikslo. „Xbox Game Pass“ sėkmė gerai žinoma daugeliui žaidimų bendruomenės. Tiek žaidėjai, tiek žaidimus kuriantys pramonės žmonės.

Tai apima „Sony“, kuri nuolat žudo ją parduodant konsolės aparatinę įrangą. Tačiau negalima paneigti „Game Pass“ siūlomos sėkmės ir vertės, o „Sony“ „PlayStation NOW“ buvo mažiau mėgstamas masės. Taigi buvo tik laiko klausimas, kada Sony išleis savo Xbox pasiūlymo versiją.

„Xbox“ atstovas Philas Spenceris sako, kad „PlayStation Game Pass“ visada bus

Spenceris tiesiogiai neįvardija „PlayStation“ varžovo „Game Pass“, tačiau atrodo, kad jis tai daro. Teigdamas, kad jis tiki, kad pramonė visada eis tokiu keliu. O tai reiškia, kad galiausiai „Sony“ tikriausiai visada pasiūlys kažką panašaus į „Game Pass“.

Net jei „Microsoft“ viską padarė pirmiausia, „Spencer“ nežiūri į „Sony“ judesį ta pačia kryptimi kaip ir patvirtinimas. Vietoj to, jis mano, kad šis žaidimų, pasiekiamų visuose ekranuose, judėjimas yra šios pramonės neišvengiamybė.

„Xbox“ turi pranašumą, bet ar jis išliks priekyje?

Kol kas nieko apie „Sony“ paslaugą nepatvirtinta. Tačiau sklando gandai, kad „Sony“ atsisakys „PlayStation Now“ prekės ženklo ir pavers savo pasiūlymą į paslaugą, pavadintą „Spartacus“. Teigiama, kad „PlayStation Plus“ taip pat yra šio naujo paslaugų paketo dalis.

Pakuotės taip pat buvo iš eilės. Su PS4 ir PS5 žaidimų, taip pat PS1, PS2, PS3 ir PSP žaidimų parinktimis. Viskas už vieną mėnesinį mokestį. Jei informacija yra teisinga, „PlayStation“ savininkai gali tikėtis vertės, kuri tikrai konkuruoja su „Xbox“ pasiūlymu.

Kalbama, kad paslauga pasirodys 2022 m.

Leave a Comment