„Xbox“ skelbia „Xbox Series S“ naujiems 2022 m. mėnulio metams

|

„Microsoft“ nusprendė išleisti naują specialųjį „Xbox Series X“ leidimą, kuris padės švęsti Naujuosius Mėnulio metus, ir jis atrodo gana fenomenalus. Dovanojama speciali konsolė Year Of The Tiger Edition, tiksliau iš jų 15, visus sukūrė kinų karikatūristas. Bu2ma. Dizainą įkvėpė legendinis jo darbų personažas, o dabar, jei jums pasiseks, jis gali sėdėti jūsų namuose ir žaisti. Rinkinys dovanojamas išskirtinai gerbėjams Kinijoje, kurie turės galimybę laimėti visą konsolių ir valdiklių komplektą per Wechat ir bilibili. Varžybos prasidės sausio 25 d., vidurdienį Kinijos standartiniu laiku. Jei norite pabandyti patekti, oficialias taisykles galite pamatyti čia. Tuo tarpu galite perskaityti daugiau apie jo dizainą ir idėją, kuri kilo žemiau iš „Xbox Wire“.

Kreditas: Microsoft

Remiantis tradicine kinų kultūra, tigro metais gimę žmonės yra stiprios valios ir pasitikintys savimi, o abu būdingi mūsų pasaulinei Xbox šeimai. Kaip ir „Tigras“, „Xbox“ komanda yra pasiryžusi suteikti žaidimo džiaugsmą visiems planetos gyventojams. Mėnulio Naujųjų metų „Xbox Series S“ konsolėje ir „Xbox Wireless“ valdiklyje yra „Tiger“ su šiuolaikišku posūkiu. Įkvėptas tradicinių laimingų Mėnulio Naujųjų metų spalvų – raudonos ir aukso, pritaikytas dizainas simbolizuoja gerovę ir turtus, siūlydamas gerą valią visiems žaidėjams.

„Xbox“ belaidžiai valdikliai yra šventiškai raudona spalva, vaizduojanti Tigrą juodu kinišku rašalu, dažnai naudojama tradiciniuose kinų skalbimo vaizduose. Pabrėždamas zodiako svarbą, valdiklio nugarėlėje paryškintas auksinis tigras (() užrašytas kinų kalba.

Paskelbta: Žaidimai, Microsoft, Vaizdo žaidimai Tagged: microsoft, xbox, xbox s serija

Ar tau tai patiko? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment