„Xbox“ vedėjas mano, kad „PlayStation Game Pass“ jau pirmąją dieną apims naujus žaidimus

Praėjusio mėnesio pradžios pranešimai rodo, kad „Sony Interactive Entertainment“ ne tik palaipsniui atsisako „PlayStation Now“, bet ir paverčia „PS Plus“ daugiasluoksne prenumerata. Manoma, kad aukštesnis lygis taip pat yra „Xbox Game Pass“ atitikmuo. „Xbox“ bosas Philas Spenceris turėjo keletą minčių apie šią dar nepaskelbtą paslaugą, ir atrodo, kad ji apskritai yra teigiama.

Kalbėdamas su IGN, Spenceris sako, kad tokį „PlayStation“ žingsnį laiko „neišvengiamu“. Ir ne tik tai, jis taip pat mano, kad tokia paslauga kaip „Xbox Game Pass“ suteiks abonentams prieigą prie naujų žaidimų jų paleidimo dieną. Nors verta paminėti, kad jis nenurodo, ar tai tik trečiųjų šalių pavadinimai, ar tai apima ir pirmuosius, ir išskirtinius žaidimus.

Šaltinis: PlayStation.

Spenceris taip pat sako, kad nemano, kad tai yra įrodymas, kad „Xbox“ padarė teisingą žingsnį, bet kad tai yra kryptis, kuria galiausiai judės žaidimai. Ir jis paaiškina, kodėl jis tikisi, kad PlayStation darys tą patį.

Kol kas viskas vyksta ta kryptimi, kurią Philas Spenceris sako, kad tai darys. Turime ne tik ataskaitą apie „PlayStation“, kuri ruošiasi į savo „Game Pass“ panašią paslaugą, bet ir siunčia daugiau išskirtinių jos funkcijų asmeniniam kompiuteriui. Tikimės, kad įmonė tikrai tęs tokią paslaugą. Nors lieka abejonių, ar paslauga bus prieinama visur, ar tik pasirinktose rinkose.

(Šaltinis: IGN)

Leave a Comment