„Yggdrasil“ ir „Bulletproof Games“ pradeda veikti su nauju Tiki Runner DoubleMax™ leidimu – Europos žaidimų pramonės naujienos

Skaitymo laikas: 2 minučių

„Yggdrasil“ ir „Bulletproof Games“ vėl susivienijo, kad žaidėjams suteiktų karščiausią 2022 m. pakopinių būgnų lošimo automatą, Tiki Runner 2 DoubleMax™.

Šis labai nepastovus „Tiki“ titulas rodo, kad žibintuvėlis bėga taku po vieną tarpą, kai simboliai eina kaskadomis. Kiekvienas iš eilės laimėjęs žaidėjas priartėja prie 7, 10, 12, 15 arba 18 nemokamų sukimų.

Taip pat garantuojama, kad laukinis simbolis užpildys vieną atsitiktinai pasirinktą būgnų poziciją po kiekvienos laimėjimo kaskados, o tai padės sukurti daugiau laimėjimų eilučių.

Be to, „DoubleMax™“ mechanikas po kiekvieno pakopinio laimėjimo pastebi, kad daugiklis padidėja 2 kartus, o žaidimo ciklo pabaigoje nustatomas iš naujo. Atliekant nemokamų sukimų funkciją, daugiklis visiškai nenustatomas, o tai leidžia gauti daugiau nei 1000 kartų daugiau, o tai lemia tikrai įspūdingus laimėjimus.

Tiki Runner 2 DoubleMax™ gali pasigirti pasirenkamu Encore režimu, leidžiančiu žaidėjams pakeisti paskutines dvi pralaimėjusias vietas į pakartotinio sukimosi vietas už 50 procentų savo statymo, o tai žymiai padidina galimybę gauti nemokamų sukimų premiją.

Tose jurisdikcijose, kuriose tai leidžiama, žaidėjai taip pat gali įsigyti premiją už 100 kartų didesnę nei jų statymą. Takas automatiškai nustatomas prasidėti nuo septynių nemokamų sukimų ir įvyksta papildomas sukimas, dėl kurio gali padidėti nemokamų sukimų skaičius.

Dalis YG Masters portfelio, Tiki Runner 2 DoubleMax™ yra aprūpintas GATI, pažangiausia Yggdrasil technologija, leidžiančia partneriams naudoti iš anksto sukonfigūruotą, reguliavimui paruoštą, standartizuotą kūrimo įrankių rinkinį, kad būtų sukurtas nuosekliai pažangiausias turinys, o po to greitai platinamas.

Sakė Stuartas McCarthy, „Yggdrasil“ produktų ir programų vadovas: „Mes visada galime pasikliauti „Bulletproof Games“, kad sukurtume naujus internetinius lošimo automatus, kurie yra ne tik labai patrauklūs ir smagiai žaidžiami, bet ir vizualiai stulbinantys.

Tiki Runner 2 DoubleMax™ yra puikus papildymas mūsų augančiam žaidimų portfeliui, išleistam per YG Masters programą, ir mes nekantraujame, kol žaidėjai įsitrauks į šį fantastišką lošimo automatą.

Michaelas Bullockas, „Bulletproof Games“ produktų direktorius, sakė: „Džiaugiamės galėdami atskleisti šį lošimo automatą pasauliui, nes žaidėjams viskas iš pradžių patiko Tiki bėgikas lizdas turėjo pasiūlyti.

„Esame visiškai tikri, kad šis leidimas patiks visiems dar labiau, ypač turint omenyje, kad jį papildėme dar nepamirštamomis papildomomis funkcijomis ir mechanika.

Leave a Comment