Yu-Gi-O! „Master Duel“ dabar pasiekiama „Android“ ir „iOS“ mobiliuosiuose įrenginiuose

Neįtikėtinai populiarus Yu-Gi-Oh! „Master Duel“ ir toliau pristatomas įvairiose platformose ir dabar pasiekiamas „iOS“ ir „Android“.


yu-gi-oh!  kortelės

Yu-Gi-O! Meistriška dvikova jis buvo oficialiai išleistas sausio 19 d. ir, nors daugelis tikėjosi, kad skaitmeninis kortų žaidimas bus populiarus, tik nedaugelis žinojo, kad jis bus toks sėkmingas, koks buvo. Yu-Gi-O! Meistriška dvikova yra vienas populiariausių žaidimų „Steam“, kuriame kasdien vienu metu žaidžia daugiau nei 100 000 žaidėjų. Daugiau Yu-Gi-O! Meistriška dvikova jis net nepasiekė pilnos auditorijos. iki šiandien, Yu-Gi-O! Meistriška dvikova nebuvo pasiekiamas mobiliuosiuose įrenginiuose. Tai dabar pasikeitė.

ŽAIDINGAS DIENOS VIDEO

„Konami“ tai paskelbė trečiadienį Yu-Gi-O! Meistriška dvikovaMobilusis klientų aptarnavimas atvyko, o žaidimas dabar pasiekiamas „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose. Aplink skelbimą nebuvo pompastikos ar šventės. Konami paprastai Yu-Gi-O! Meistriška dvikova abiejose mobiliosiose platformose ir patvirtino jų prieinamumą socialiniuose tinkluose. Jį šiltai sutiks mobilieji žaidėjai, neturintys prieigos prie vaizdo žaidimų konsolės ar kompiuterio.

SUSIJĘS: Yu-Gi-Oh! Meistriška dvikova žymi lūžio tašką pagrindinių žaidėjų skaičiuje

Mobilieji grotuvai iš Yu-Gi-O! Meistriška dvikova jie prisijungs prie ir taip itin aktyvios žaidėjų bendruomenės, kai tik perims žaidimą ir pradės jį žaisti. Yu-Gi-O! Meistriška dvikova jis jau pasiekiamas PlayStation ir Xbox konsolėse, taip pat asmeniniame kompiuteryje ir Nintendo Switch. Yu-Gi-O! Meistriška dvikova ji taip pat turi kryžminį žaidimą ir kryžminį progresą, todėl tie, kurie pradėjo naudoti kitas platformas, gali pereiti prie „iOS“ ir „Android“, jei tai jų pageidaujama platforma.


Konami niekada nepateikė priežasties Yu-Gi-O! Meistriška dvikova vėluoja mobiliuosiuose įrenginiuose. Gali būti, kad „Konami“ manė, kad leidimai turėtų būti išdėstyti vienas nuo kito, kad būtų užtikrinta, jog paleidžiant serveriai nebūtų perkrauti. Taip pat gali būti, kad Yu-Gi-O! Meistriška dvikova tiesiog reikia papildomo laiko optimizuoti ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Kad ir kokia būtų priežastis, „Konami“ prireikė kelių papildomų savaičių, kol paruošė mobiliojo ryšio prievadą. Ją galima žaisti visiškai nemokamai, todėl iOS ir Android naudotojai gali atsisiųsti ir žaisti dabar.

Yu-Gi-O! Meistriška dvikova yra nemokamas žaidimas, o tai reiškia, kad žaidime „Gems“ yra aukščiausios kokybės valiuta, kurią žaidėjai gali naudoti įvairiems pirkiniams. Tie, kurie nori gauti „Gem“ premiją, kad pradėtų žaisti, gali sekti oficialią žaidimo paskyrą „Twitter“ (@YGOMasterDuel) ir gauti 300 nemokamai. Darbas laisvas iki vasario 6 d.


Tai tik „Konami“ planų pradžia Yu-Gi-O! Meistriška dvikova. Dabar kai Yu-Gi-O! Meistriška dvikova yra prieinama visose planuojamose platformose, ateityje ji gali sutelkti dėmesį į atnaujinimus ir naują turinį. Nors patvirtintų turinio planų kol kas nėra, tikėkitės daugiau informacijos apie tai Yu-Gi-O! Meistriška dvikovaateitis ateinančiomis savaitėmis ir mėnesiais.

Yu-Gi-O! Meistriška dvikova dabar galima asmeniniuose kompiuteriuose, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X / S ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

DAUGIAU: 9 „Yu-Gi-Oh“ patarimai pradedantiesiems! Meistriška dvikova


Wordle-tips-for-4.2.2022
Wordle 230 atsakymas 2022 m. vasario 4 d

Dienos žodis yra nedažnai vartojamas anglų kalboje, todėl žaidėjai gali norėti kelių patarimų, kaip jį perskaityti, arba tiesiog norėti į jį atsakyti.

Skaityk


Apie autorių

Leave a Comment