Yu-Gi-O! „Master Duel“ pagaliau pasirodė mobiliuosiuose įrenginiuose, kai supurtė žaidimų erdvę asmeniniame kompiuteryje ir konsolėje

Po kelių mėnesių laukimo populiariosios Yu-Gi-Oh franšizės gerbėjai! galiu laukti kaip ilgai laukto Yu-Gi-Oh! „Master Duel“ pagaliau buvo išleista mobiliesiems įrenginiams pasirinktose šalyse. Praėjusią savaitę „Konami“ išleido kortelių kovotoją konsolėje ir asmeniniame kompiuteryje, o dabar „Android“ ir „iOS“ vartotojai gali prisijungti prie linksmybių. Žiūrėkite toliau pateiktą Yu-Gi-Oh Master Duel anonsą:

Beveik nepraėjo nuo Yu-Gi-Oh! „Master Duel“ buvo paleistas konsolėse ir asmeniniuose kompiuteriuose, tačiau jau tapo vienu populiariausių žaidimų su daugiau nei 260 000 aktyvių žaidėjų savo piko metu ir 165 000 aktyvių šio žaidimo rašymo metu Steam. Žmonės ilgai laukė, kol bus išleista skaitmeninė TCG versija, ir negali jos atsikratyti dabar, kai ji pagaliau išleista.

Yu-Gi-O! „Master Duel“ tikslas – sugrąžinti originalios Yu-Gi-Oh! žaidžia su apsikeitimo kortomis, taip pat supažindina naujesnius žaidėjus su didžiule franšize. „Master Duel“ yra pats aiškiausias šio konkurencingo kortų žaidimo leidimas, nes jame yra viskas, ką franšizė matė per pastaruosius du dešimtmečius.

Tai didžiulis žaidimas su daugiau nei 10 000 atrakintų kortelių. Nors kai kurios iš šių kortelių privers žaidėjus dalyvauti specialiuose renginiuose ir iššūkiuose, kitos bus užrakintos už mikrotransakcijų. Tačiau kiekvienas turės prieigą prie didžiausio įmanomo žemėlapių su mirtinais monstrais, galingais burtais, gudriais spąstais ir daug daugiau per pastaruosius dvidešimt metų. „Yu-Gi-Oh“ bus galima įsigyti žinomų žemėlapių, tokių kaip „Dark Magician“, „Blue-Eyes White Dragon“, „Exodia the Forbidden One“ ir kt. Meistriška dvikova.


Šiuo metu, jei gyvenate Alžyre, Austrijoje, Brazilijoje, Egipte, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Japonijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje ar Turkijoje, galite atsisiųsti Yu-Gi-Oh! „Master Duel“ nemokamai „App Store“ ir „Google Play“. Konami teigė, kad žaidimas netrukus bus pristatytas kitose šalyse. Peržiūrėkite oficialią jų svetainę, kad gautumėte naujausią informaciją.

Yu-Gi-O! Meistro dvikova jūsų šalyje dar neprasidėjo? Tada laukdami patikrinkite geriausias žaidimo kortas savo mobiliajame telefone!

Leave a Comment