Yu-Gi-O! TCG atskleidžia dėžutės meną legendiniams dvikovininkams: 3 sezonas

|

Konami paskelbė daugiau informacijos apie Legendiniai dvikovininkai: 3 sezonas artėja prie Yu-Gi-O! Prekybos kortų žaidimas šią vasarą. Komanda iš pradžių atskleidė, kad rinkinys pasirodys gruodį, tačiau neturėjo galutinio gaminio dėžutės paveikslėlio. Dabar toliau esančiame paveikslėlyje pamatysime šią nuostabią raudoną pakuotę, kuri lentynose pasieks 2022 m. birželio 3 d. Legendiniai dvikovininkai: 3 sezonas (kuris bus parduodamas už 16 USD už dėžutę, kai bus išleistas), yra skirtas žaidėjams ir gerbėjams, kurie dievina „Dark Magician“, „HERO“, „Synchrons“ ir kt., atsižvelgiant į žaidimo ir dabartinės meta kryptis. Dėžutėje bus keletas pažįstamų kortelių, nes jos dizainas buvo pristatytas Legendiniai dvikovininkai: nemirtingas likimas ir Legendiniai dvikovininkai: stebuklingas herojus. Kiekvienoje dėžutėje bus 37 kortelės, kurios suskirstytos į 1 Secret Rare, 6 Ultra Rares (2 standartinės Ultra Rares, 2 raudonos Ultra Rares, 2 mėlynos Ultra Rares) ir 30 Commons. Daugiau apie rinkinį galite perskaityti žemiau.

Kreditas: Konami

Yu-Gi-O! Prekybos kortų žaidimas – legendiniai dvikovininkai: 3 sezonas renka didvyrių, piktadarių ir herojais paverstų piktadarių korteles vienoje vietoje! Su kortomis, pristatytomis Legendary Duelists: Immortal Destiny ir Legendary Duelists: Magical Hero, Legendiniai dvikovininkai: 3 sezonas yra rinkinys, skirtas „Dark Magician“, „HERO“, „Synchrons“ ir kt. gerbėjams! Kiekviena dėžutė iš Legendiniai dvikovininkai: 3 sezonas apima 1 Secret Rare – retenybę, kurios nebuvo „Immortal Destiny“ ar „Magic Hero“, taip pat 6 „Ultra Rares“. Šiam leidimui, kadangi jame yra dviguba Jaden dozė, „Ultra Rares“ bus 3 „Duel Academy“ bendrabučio spalvų: 2 raudonos „Ultra Rares“ skirtos „Slifer Red“, 2 mėlynos „Ultra Rares“ skirtos „Obelisk Blue“ ir 2 standartinės „Ultra Rares“ Ra Geltona. Ir kaip speciali premija, kiekvienas Legendiniai dvikovininkai: 3 sezonas dėžutėje taip pat bus vienas iš kelių kolekcinių kauliukų, kuriuose pavaizduoti žinomi monstrai ar simboliai, susiję su Yugi, Jaden ir Yusei.

Paskelbta: Kortų žaidimai, Žaidimai, Konami, Stalinis, Yu-Gi-Oh! | Pažymėta: Konami, yu gi oh!, Yu-gi-oh! Prekybos kortų žaidimas

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment