Žaidimas „Doctor Who“ laukimo režimu leidžia kitu būdu tyrinėti „Who“ visatą mobiliajame įrenginyje

„East Side Games Group“, bendradarbiaudama su „BBC Studios“, ką tik paskelbė apie naują ir dar neįvardytą žaidimą „Who Who“ mobiliajame telefone. Žaidimas, kurio veiksmas vyksta „Who-niverse“, bus mobilusis nenaudojamo žanro pavadinimas ir bus nemokamas pasakojimo nuotykis.

Neįvardytas Doctor Who žaidimas bus pirmasis tuščiosios eigos žanre pagal populiarią IP. Tai ne tik padarys „Who-Niverse“ labiau įtraukiantį franšizės gerbėjus, bet ir leis žaidėjams pasinerti į naujas ir klasikines istorijas bei tyrinėti IP veikėjus.

Doctor Who jau beveik 60 metų žavi žmonių vaizduotę, ir mes negalime būti labiau sužavėti ir pagerbti turėdami galimybę pristatyti šią legendinę franšizę į mūsų mobilųjį telefoną.“, – sako Darcy Taylor, ESGG generalinis direktorius. “Ši sutartis su BBC Studios leidžia mums įtraukti tikrai kultinę, visame pasaulyje pripažintą franšizę į nuolatinę naujų ir nuolatinių gerbėjų bazę ir dar labiau sustiprina mūsų „Super Marquee“ žaidimų leidybos portfelį..


Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su East Side Games Group, kad gautume naują „Doctor Who“ žaidimą, paremtą pasakojimu mobiliajame telefone“, – sako BBC studijos vyresnysis prodiuseris Kevinas Jorge. “Ši nauja partnerystė žaidėjams ir gerbėjams suteiks galimybę susitikti ir surinkti didžiulius vaidinančius legendinius personažus iš visos Who-Universe, išgyventi mėgstamus gerbėjų nuotykius ir nugalėti legendinius priešus, jiems bandant išgelbėti Daktarą naujoje įdomioje istorijoje..

Šiuo metu informacija yra reta, tačiau kol kas galite apsilankyti oficialioje „East Side Games Group“ svetainėje ir sužinoti apie visus naujausius pokyčius.

Ieškote daugiau žaidimų savo mobiliajame įrenginyje, kuriems nereikėtų skirti per daug laiko ir pastangų? Kodėl gi nepažvelgus į mūsų 15 geriausių neveikiančių „Android“ žaidimų sąrašą?

Leave a Comment