Žaidimo keitiklis? Kalifornijos įstatymo projektas siūlo svarbų NIL įstatymą, kad būtų pradėta nauja „mokėjimo už žaidimą“ era

Praėjusiais metais Kalifornija pirmavo kaip pirmoji valstija, įteisinusi mokesčius koledžo sportininkams dėl vardo, įvaizdžio ir panašumo. Dabar „The Golden State“ žengė kitą žingsnį ir gali pakeisti žaidimą NIL pasaulyje. Kolegijos sportininkas galėtų uždirbti sveikas šešiaženkles metines pajamas, jei šis teisės aktas taps įstatymu.

„Los Angeles Times“ pranešė, kad Senato įstatymo projektas 1401, pavadintas „Kolegijos sportininkų lenktynių ir lyčių lygybės įstatymu“, atitinka kolegiško modelio ir mėgėjiškumo idealų esmę.

SB 1401 reikalauja, kad Kalifornijos mokyklos 50 % metinių pajamų už futbolą ir vyrų bei moterų krepšinį pasidalintų su sportininkais, pradėdamos naują „mokėjimo už žaidimą“ erą – o koledžų sporto lyderiai baiminasi, kad atletikos skyriams, kurie šiuo metu. panaudoti pelną iš sporto šakų savo nepelningoms sporto programoms finansuoti.

Įstatymo projektas buvo priimtas Senato švietimo ir teismų komitetuose, o dabar yra asignavimų komitete, kuris įvertins jo poveikį biudžetui, prieš nuspręsdamas, ar jis persikels į Senato salę, ar mirs. Šis pranešimas bus paskelbtas ketvirtadienį per kasmetinį komiteto „nežinomo klausymą“ – tinkamas pavadinimas, nes kiekvienas, prisijungęs prie koledžo sporto pramonės, turėtų atidžiai stebėti rezultatus.

Leave a Comment