Žiemos olimpinės žaidynės gauna naują vaizdo žaidimą … su NFT

Power Rangers: Mūšis dėl tinklo kūrėjas nWay ir Tarptautinis olimpinis komitetas kartu paskelbė Olimpinių žaidynių „Jam“: 2022 m. Pekinas. Šis nemokamas mobilusis žaidimas pradedamas leisti šiandien, bet prieš per daug susijaudindami žinokite, kad šis konkurencingas kelių žaidėjų žaidimas yra pagrįstas NFT, suteikiančiais žaidėjams žaidimo pranašumą ir kurie pastaruoju metu pasirodė prieštaringi.

Olimpinių žaidynių „Jam“: 2022 m. Pekinas yra keletas sportinių mini žaidimų, pagrįstų olimpiniais renginiais, tokiais kaip Snowboard Cross, Ski Cross, Skeleton, Slopestyle ir Slalomas. Žaidėjai gali sukurti pritaikomus avatarus ir varžytis su kitais žaidėjais atsitiktinių imčių serijoje ir gauti aukso medalį, jei jie stovi paskutiniai. Kūrėjas netgi planuoja nuolat atnaujinti žaidimą su naujomis sporto šakomis, įvykiais ir režimais.

Nors atrodo, kad tai nekenksminga olimpinių žaidynių mini žaidimų kolekcija, kurią matėme anksčiau, iš tikrųjų tai žaidimas, skirtas užsidirbti, skirtas sustiprinti nWay olimpinius NFT skaitmeninius kaiščius.

Prieš išleidžiant žaidimą, nWay pardavė olimpinius NFT skaitmeninius kaiščius savo nWayPlay rinkoje. Žaidėjai gali uždirbti ir parduoti šiuos kaiščius žaisdami Olimpinių žaidynių „Jam“: 2022 m. Pekinas. Žaidime šie NFT skaitmeniniai smeigtukai suteiks žaidėjams prieigą prie geresnių apdovanojimų ir netgi prailgins galias, dėl kurių žaidėjas veiks greičiau, geriau valdys ir atlaikys pavojų.

Tie, kurie išleidžia daugiausiai pinigų kaiščiams, teoriškai geriausiai seksis mini žaidimuose. Visa tai daro Olimpinių žaidynių „Jam“: 2022 m. Pekinas atrodo kaip užmokestis už laimėjimą, o tai prieštarautų draugiškai ir pagarbiai konkurencijai, kurią atstovauja olimpinės žaidynės. Tai taip pat parodo, kaip gali būti sudėtinga žaidimų kūrėjams įtraukti NFT nepažeidžiant tų, kurie nenori jų naudoti.

Olimpinių žaidynių „Jam“: 2022 m. Pekinas šiandien paleidžiama iOS ir Android.

Redaktorių rekomendacijos


Leave a Comment