Žiemos žaidynių prognozėje šviežias sniegas

Iki šiol 2022 m. žiemos žaidynių peizažas rodo rudus, sausus kalnus, ryškiai kontrastuojančius su žmogaus sukurtu sniegu ant varžybų.

Nuo šeštadienio iki pirmadienio per Kiniją slinks žiemos audra. Prognozuojamas bendras sniego kiekis tokiose konkurencijos zonose kaip Yanqing rajonas ir Zhangjiakou regionas bus nuo 2 iki 6 colių. Audra taip pat sukels 20–30 mylių per valandą vėjo gūsius.

Tai bus laukiama natūralaus sniego dozė pasaulio regione, kuriame žiemos labai sausos.

Žiemos mėnesiais Pekinas dažnai yra veikiamas Sibiro aukštumos, todėl oro masė yra šalta, tačiau stabili. Kalnų regionuose, kur vyksta dauguma slidinėjimo ir snieglenčių varžybų, Yanqing rajonas ir Zhangjiakou regionas, kasmet iškrenta apie 8 colių sniego. Pačiam Pekinui pasisektų, jei žiemą iškristų centimetras kritulių.

Aukštis turi įtakos jų metiniam sniegui. Pekinas yra 150 pėdų virš jūros lygio, o kalnai šiaurėje siekia 3500–7100 pėdų virš jūros lygio.

Vasaros mėnesiais Pekinas patiria Rytų Azijos musoną, dėl kurio iškrenta didžioji dalis metinių kritulių.
_____

Žiūrėkite KOAA News5 savo laiku ir bet kuriuo metu naudodami mūsų nemokamą srautinio perdavimo programą, skirtą jūsų Roku, FireTV, AppleTV ir Android TV. Tiesiog ieškokite KOAA News5, atsisiųskite ir pradėkite žiūrėti.

.

Leave a Comment