Žiūrėkite pirmąjį „Zenless Zone Zero“ anonsą iš „Genshin Impact“ kūrėjų

Studija už prasiveržimo hit Genšino poveikis grįžta su nauju žaidimu – o pirmąjį anonsą galite žiūrėti jau dabar. Skambino Zenless Zone Zero, žaidimas vyksta post-apokaliptiniame mieste, pavadintame Naujuoju Eridu, kuriame įvyko įvykis, vadinamas „nepilnia tuštuma“. Remiantis anonsu, atrodo, kad tai yra veiksmo kupinas RPG su stulbinančia muzika ir personažų dizainu, kuriame žaidėjai kovos su daugybe monstrų ir atrodys labai šauniai.

Zenless yra ypač pastebimas dėl to, kad jis kilęs iš Mihoyo, Kinijos studijos, geriausiai žinomos dėl pasaulinio didelio hito Genšino poveikis, kuris pirmą kartą buvo paleistas 2020 m. ir pasiekiamas asmeniniuose kompiuteriuose, mobiliuosiuose įrenginiuose ir „PlayStation“. Atrodo, kad abu žaidimai turi daug bendro, įskaitant anime įkvėptą vizualinį stilių, bet Zenless pakeičia fantazijos aplinką į gražesnę postapokaliptinę atmosferą.

Nėra daug kitų detalių apie žaidimą, tačiau jis turėtų būti paleistas tiek iOS, tiek asmeniniame kompiuteryje – žaidėjai gali užsiregistruoti, kad patikrintų ankstyvą „tiuningo testą“.

Leave a Comment